Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Woicki: My zagraliśmy swoje

Paweł Woicki: My zagraliśmy swoje

fot. archiwum

- Dziwny przebieg miał ten mecz. My zagraliśmy swoje. W niektórych elementach lepiej, a w niektórych gorzej. Fajnie, że w tym spotkaniu zagrało tylu rezerwowych zawodników i oni wnieśli sporo do naszej gry - mówił po wygranej z AZS-em Olsztyn Paweł Woicki.

Popełniliśmy sporo błędów. I to takie błędy, które nie powinny nam się przydarzyć. Było ich za dużo. Niestety, dobijaliśmy do 20. punktu i oddawaliśmy punkty przeciwnikom. Wtedy ciężko się wygrywa. Zepsute ataki, łatwo wpadające piłki w nasze pole gry… Mam żal, że przegraliśmy ten mecz tak gładko, bo gdybyśmy ograniczyli błędy, to doprowadzilibyśmy do wyrównanej końcówki i mogłoby być wtedy różnie – mówił po piątkowym meczu z bydgoszczanami Michał Potera z AZS-u Olsztyn. – Przegraliśmy ten mecz przez własne błędy. I tyle. A czy rywal miał nas dobrze rozpracowanych? Myślę, że tak, ale my też wiedzieliśmy o nim to, co trzeba. Zrobiliśmy za dużo błędów i przez to przegraliśmy. A graliśmy całkiem nieźle – dodał jego kolega z drużyny, Miłosz Zniszczoł.

Patrząc na wynik końcowy, to mimo wszystko łatwo nie było. Dopiero w końcówkach Olsztyn oddawał nam punkty za darmo. Staraliśmy się grać cierpliwie i to skutkowało tym, że Olsztyn mylił się częściej niżeli my. To był ten czynnik, który zadecydował o takim a nie innym wyniku – stwierdził po spotkaniu Dawid Gunia z Transferu Bydgoszcz.

Dziwny przebieg miał ten mecz. My zagraliśmy swoje. W niektórych elementach lepiej, a w niektórych gorzej. Myślę, że fajnie, że w tym spotkaniu zagrało tylu rezerwowych zawodników i oni wnieśli sporo do naszej gry. To mógł być klucz do tego zwycięstwa, bo inaczej to byłby ciężki mecz dla nas. Wielu zawodników wchodziło i wnosiło coś pozytywnego do naszej gry – dodał rozgrywający bydgoskiej drużyny, Paweł Woicki.źródło: indykpolazs.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved