Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Łukasz Perłowski: Mamy nadzieję, że wszystko co złe już za nami

Łukasz Perłowski: Mamy nadzieję, że wszystko co złe już za nami

fot. Joanna Skólimowska

- Pokazaliśmy z Lubinem, że dwa sety wygraliśmy przeważająco. Szkoda, że zabrakło tego w tie-breaku, ale jest światełko w tunelu i myślę, że z Bielskiem nasza dobra i skuteczna gra powinna wrócić - mówi środkowy Resovii, Łukasz Perłowski.

Po ostatnich porażkach odbyliście oczyszczające spotkanie we własnym gronie?

Łukasz Perlowski:Tak, nie mogliśmy przejść obok tej sprawy obojętnie. Wiedzieliśmy, że ta nasza gra nie jest za dobra. Wiedzieliśmy, że jest taki lekki dołek i próbowaliśmy podyskutować, jak każdy się po tym czuje, jakie ma odczucia co do swojej dyspozycji. Myślę, że to było bardzo potrzebne.

Jak pan myśli, z czego wynikało to załamanie formy? De facto wszystkich was jakby ścięło podczas niedawnych meczów.Jesteśmy od samego początku bez treningu. To, co sobie wypracowaliśmy na wakacjach, a część z nas wróciła po mistrzostwach i od razu weszła w wyścig – co trzy dni podróż. Nie można tego zaliczyć więc jako odpoczynku. To jest męczące i tak naprawdę trenujemy, nie odpoczywamy. To jest dziwne i ciężko jest. Kiedyś kryzys musiał przyjść.

Teraz przed wami również ciężki okres, do końca roku jesteście na wyjazdach, 5 meczów w ciągu praktycznie dwóch tygodni…

Sporo wyjazdów będzie łączonych, żeby ukrócić czas podróży i troszkę odpocząć w hotelu, coś potrenować. Wiadomo jak jest z treningami w dzień przed meczem. Trenujemy półtorej godziny, więc uroku to nie ma, to bardziej gierka. Troszkę jakby poznawanie sali niż żeby coś poprawić. Na tym polega tego typu trening.

W piątek zagracie z BBTS-em. Rywal wydaje się jak najlepszy do rozpoczęcia kolejnej zwycięskiej passy, choć w ostatniej kolejce mocno napędził strachu Jastrzębiu.

Nie wiem, czy to było spowodowane tym, że Bielsko tak dobrze grało, czy Jastrzębie tak słabo. Jednak fakt, że ugrali dwa sety i byli blisko zwycięstwa, świadczy o tym, że nie są to chłopcy do bicia.

Rozmawiał Rafał Myśliwiec – przegladsportowy.pl

źródło: przegladsportowy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved