Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Karol Kłos: Wiemy, na co nas stać

Karol Kłos: Wiemy, na co nas stać

fot. Izabela Kornas

- Cuprum to dobry zespół, a jego zwycięstwo z Rzeszowem tylko to potwierdza. Ostatni nasz mecz pokazał, że w naszej lidze nie można nikogo lekceważyć - mówi przed sobotnim pojedynkiem z lubinianami środkowy PGE Skry Bełchatów, Karol Kłos.

Środkowy PGE Skry przyznaje, że po meczu z MKS-em Banimexem Będzin morale drużyny na pewno nie spadło. – Cały czas ciężko pracujemy. Wiemy, na co nas stać. Takie mecze jak z Będzinem po prostu się zdarzają, tylko trzeba zrobić wszystko, żeby się nie powtórzyły. Trener po tym meczu wspominał, że może nawet dobrze się stało, że przegraliśmy. Jak się przegrywa, to więcej się z tego wynosi i wyciąga. Czy to wyliczanie kolejnych meczów bez porażki nam przeszkadzało? Nie wiem, ale jedno jest pewne, już nikt nie będzie tego wyliczał przez wiele spotkań (śmiech). Teraz możemy być spokojni. Nikt nie będzie mówił, że jest jakaś wielka seria do pobicia.

Bełchatowianie zdają sobie sprawę, że w sobotę o kolejne punkty wcale nie będzie łatwo. – Lubinianie wygrali na trudnym terenie w Rzeszowie, a przecież mogli pokonać Resovię bez straty seta, bo prowadzili już 2:0. Mimo wszystko 3:2 z Rzeszowem to bardzo dobry wynik. Jest wiele takich drużyn jak Cuprum, które miały jakiś dołek, ale teraz odbudowują się i grają coraz lepiej. ZAKSA też wspina się coraz wyżej w tabeli. Cały dzień trenujemy u siebie i myślę, że będziemy dobrze przygotowani do tego meczu. Motywacja jest ogromna i zawsze wychodzimy na boisko po to, aby wygrać – podkreśla Karol Kłos.

Przez ostatnie miesiące siatkarze z Bełchatowa byli ciągle w rozjazdach. Teraz kilka spotkań z rzędu PGE Skra rozgrywa we własnej hali. – Na pewno jest dużo spokojniej i możemy się lepiej przygotować do każdego spotkania. Nie jest to takie szarpane. Mamy w końcu czas, aby spokojnie potrenować – cieszy się reprezentant Polski. 

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved