Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Kadeci po raz drugi, tym razem zdecydowanie lepsi do Rosjan

Kadeci po raz drugi, tym razem zdecydowanie lepsi do Rosjan

W Spale reprezentacja Polski kadetów pokonała Rosję 3:0 w drugim meczu sparingowym. W środę biało-czerwoni wygrali 3:2. W dodatkowym czwartym secie trener Pawlik zdecydował się na wprowadzenie zawodników rezerwowych, Polacy przegrali go do 19.

Czwartkowe spotkanie przebiegało zdecydowanie pod dyktando Polaków. Podopieczni trenera Sebastiana Pawlika górowali w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Dobrze grali w polu serwisowym, skutecznie w bloku, efektywnie w obronie i co najważniejsze bezbłędnie w ataku. Bez problemów w trzech setach pokonali siatkarzy Sbornej do 14, 17 i 13.

W dodatkowym czwartym secie trener Pawlik zdecydował się na wprowadzenie zawodników rezerwowych. Polacy przegrali z rosyjskim zespołem do 19.

Polska – Rosja 3:0
(25:14, 25:17, 25:13) set dodatkowy 19:25

Polska: Ziobrowski, Droszyński, Fornal, Kwolek, Kochanowski, Woch, Masłowski (libero) oraz Kozub, Domagała, Szymański, Gruszczyński, Piwowarczyk, Niemiec i Moniak

źródło: pzps.pl