Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Francuz zasili AZS? Opcja kameruńska nie wypaliła

Francuz zasili AZS? Opcja kameruńska nie wypaliła

fot. archiwum

Jest praktycznie przesądzone, że do kadry AZS-u dołączy dobrej klasy przyjmujący. - To były reprezentant Francji, zawodnik doświadczony i co równie ważne - taki, który grał od początku sezonu - mówi dyrektor sportowy klubu Ryszard Bosek.

AZS od dłuższego czasu szukał następcy kontuzjowanego Michała Bąkiewicza. Miał to być gracz doświadczony, taki, który będzie w stanie wziąć na siebie odpowiedzialność za wynik, i w klubie liczą, że Francuz wywiąże się z zadania. – Transfer jest bardzo blisko, ale nie mogę powiedzieć, że ten zawodnik na sto procent będzie u nas grał – mówi Ryszard Bosek. – Kto to jest, też nie powiem, bo konkurencja nie śpi. Okres transferowy został przedłużony do 19 grudnia, więc mamy trochę czasu, ale chcemy go mieć jak najwcześniej. Czekamy na jego przyjazd i w niedzielę bądź poniedziałek będziemy wiedzieć wszystko – dodaje.

Bosek zdradza, że Francuz grał już w PlusLidze. – To były reprezentant Francji, zawodnik doświadczony i co równie ważne – taki, który grał od początku sezonu. Liczymy, że będzie w stanie zastąpić Michała i pociągnąć nasz młody zespół – podkreśla. Wiadomo już, że AZS nie podpisze umowy z reprezentantem Kamerunu, który nie trenował przez ostatnie trzy miesiące.

*Więcej w Gazecie Wyborczej Częstochowaźródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved