Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Magdalena Piątek odchodzi z Legionovii

Magdalena Piątek odchodzi z Legionovii

fot. Bogusław Krośkiewicz

Magdalena Piątek odchodzi z drużyny Legionovii Legionowo. "Za porozumieniem stron została rozwiązana umowa z atakującą klubu Magdaleną Piątek" - czytamy na oficjalnej stronie klubu. Zawodniczka rozegrała w barwach drużyny z Legionowa dziesięć kolejek ligowych.

W czerwcu tego roku na stronie drużyny z Legionowa pojawiła się informacja, że w składzie na sezon 2014/2015 pojawi się Magdalena Piątek, reprezentująca wcześniej Muszyniankę Muszyna. Z tym zespołem w 2011 roku świętowała zdobycie mistrzostwa Polski, Pucharu Polski i Superpucharu Polski.

Po niespełna trzech miesiącach trwania rozgrywek Orlen Ligi na stronie internetowej klubu z Legionowa pojawiło się oświadczenie, dotyczące rozwiązania umowy z zawodniczką za porozumieniem stron. 

Zarząd klubu oświadcza, że za porozumieniem stron została rozwiązana umowa z atakującą klubu Magdaleną Piątek. Jednocześnie zarząd klubu chciałby podziękować Pani Magdalenie Piątek za współpracę i życzy jej sukcesów w dalszej karierze.

Drużyna z Legionowa po 10. kolejkach zajmuje dziesiątą pozycję w tabeli z dorobkiem ośmiu punktów. Najbliższe spotkanie siatkarki Legionovii rozegrają przed własną publicznością z drużyną MKS-u Dąbrowa Górnicza.

źródło: inf. własna, legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved