Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Warszawscy inżynierowie ze „starym” nowym sponsorem

Warszawscy inżynierowie ze „starym” nowym sponsorem

fot. archiwum

AZS Politechnika Warszawska pozyskała dużego partnera. Stołeczny klub związał się umową z firmą J.W. Construction Holding S.A. Przypomnijmy, iż siatkarze ze stolicy współpracowali już z tym deweloperem kilka sezonów temu.

Zależy nam na wspieraniu działań dających możliwości rozwoju młodym ludziom w naszym kraju. Warszawa jest rynkiem, na którym dostępna jest większość naszej oferty. Jesteśmy tutaj silnie obecni i czujemy się w obowiązku wspomagać młodych, zarówno przez takie inicjatywy jak nasza najnowsza oferta domów i mieszkań w programie MDM, jak i sponsoring młodych talentów – powiedział Józef Wojciechowski, Przewodniczący Rady Nadzorczej i Główny Akcjonariusz Spółki J.W. Construction Holding S.A. – Chcemy, aby AZS Politechnika Warszawska, po trudnościach finansowych, stał się silnym zespołem, w którym najlepsi zawodnicy będą mogli rozwijać skrzydła, a walka o wysokie cele będzie dla nich najważniejsza. Zawsze wierzyłem w ducha sportu i potencjał gry zespołowej – dodał.

J.W. Construction Holding S.A. było już sponsorem AZS-u Politechniki Warszawskiej. Deweloper wspierał drużynę w latach 2006-2008. – Wsparcie J.W. Construction pozwoli nam wykonać kolejny krok w kierunku stabilizacji. Jestem zadowolona z faktu podpisania umowy – powiedziała Jolanta Dolecka, prezes AZS-u Politechniki Warszawskiej S.A. – Panu Józefowi Wojciechowskiemu zależy na tym, żeby w naszym mieście funkcjonowały silne kluby. Udowodnił to po raz kolejny. Postanowił nam pomóc, za co jestem mu bardzo wdzięczna – dodała. – Chciałabym, żeby nasza współpraca zaowocowała sukcesami. Mamy świetny, młody zespół, klub po latach posuchy staje na nogi, możemy więc optymistycznie patrzeć w przyszłość – wyjaśniła, szeroko się uśmiechając.

* więcej na azspw.comźródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved