Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Czy męskie rozmowy pomogą wicemistrzom Polski?

Czy męskie rozmowy pomogą wicemistrzom Polski?

fot. plusliga.pl

Słabe w ostatnim czasie występy siatkarzy wicemistrza Polski Asseco Resovii Rzeszów nie przeszły bez echa. - Rozmawialiśmy o tym, co trzeba zrobić, jak pomóc, jak wrócić na właściwe tory - mówi Bartosz Górski, wiceprezes rzeszowskiego klubu.

Porażki w PlusLidze z PGE Skrą Bełchatów w Łodzi i u siebie z Berlin Recycling Volleys i Cuprum Lubin, a raczej ich styl zaczął niepokoić kibiców rzeszowskiej drużyny. Obojętni nie pozostali też szefowie klubu. Kryzys w zespole był bowiem bardzo widoczny. By znaleźć przyczyny takiego stanu rzeczy, zespół wyjechał do Kielnarowej. – Przeprowadziłem indywidualne rozmowy z siatkarzami, a także ze sztabem szkoleniowym. Później spotkaliśmy się wszyscy na kolacji w Kielnarowej i porozmawialiśmy o tym, co jest nie tak i co trzeba zrobić, by wrócić na właściwe tory – informuje wiceprezes Górski.

Na razie żadnych nerwowych ruchów nie będzie. – Mamy zaufanie do tych ludzi i oni wiedzą, że mają nasze wsparcie. Oceniać i rozliczać będziemy po sezonie. Wierzę w tę drużynę i wiem, że będzie grała lepiej, że jest w stanie zrealizować wszystkie postawione przed nią cele. Potrzebujemy jednak też wsparcia kibiców, którzy już niejednokrotnie udowodnili, że potrafią być z drużyną, nawet w tych gorszych momentach, takich jak ten, w którym się teraz znaleźliśmy – zakończył Górski.

*Autor: Marcin Lew
*Więcej w Gazecie Wyborczej Rzeszówźródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved