Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Miseikis opuszcza Effector i wraca do ligi francuskiej

Miseikis opuszcza Effector i wraca do ligi francuskiej

fot. archiwum

Poniedziałkowy mecz przeciwko Cerradowi Czarnym Radom, który Effector wygrał w tie-breaku, był ostatnim występem Arvydasa Miseikisa w barwach kieleckiej drużyny. Reprezentant Litwy wraca do francuskiego Rennes Volley.

Przygoda Miseikisa z Effectorem trwała zaledwie półtora miesiąca, choć od początku traktowany był on jako tylko chwilowe lekarstwo na problemy z atakiem w zespole Dariusza Daszkiewicza. Co prawda związał się umową do końca grudnia, ale w trzech pozostałych do końca roku spotkaniach już nie zagra. Został bowiem wezwany „na ratunek” innemu klubowi. Po niespodziewanej rezygnacji z gry Amerykanina Brooka Billingsa bez nominalnego atakującego pozostał Rennes Volley, w którym Litwin występował i to z powodzeniem (był trzecim atakującym ligi) w ubiegłym sezonie.

W Kielcach swoje zadanie spełnił, choć grą z całą pewnością nie rzucił na kolana. Tylko w jednym na siedem pełnowymiarowych występów zdołał przekroczyć granicę 40 procent skuteczności w ataku. – Miał różne momenty, czasami potrzebował trochę czasu, żeby wejść w mecz, jak ostatnio w Radomiu. Ale na przykład w spotkaniu z Będzinem, mimo przeziębienia, zwłaszcza w pierwszym secie prezentował się dobrze. Dziękujemy mu za grę, bo w sytuacji kadrowej, w jakiej byliśmy, bardzo nam pomógł – mówi trener Daszkiewicz.

Autor: Kamil Jóźwik, więcej w serwisie sport.plźródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved