Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Mariusz Wiktorowicz odchodzi z Zawiszy Sulechów

Mariusz Wiktorowicz odchodzi z Zawiszy Sulechów

fot. Gracjan Broda

Kilka dni temu, 3 grudnia Mariusz Wiktorowicz złożył rezygnację z funkcji dyrektora sportowego MLKS-u Roltex Zawisza Sulechów. Nie jest on już zatem pracownikiem klubu, który obecnie jest wiceliderem rozgrywek na zapleczu Orlen Ligi.

Powodem rezygnacji Mariusza Wiktorowicza jest chęć powrotu na ławkę trenerską. – Decyzja o rezygnacji z funkcji dyrektora sportowego MLKS-u Roltex Zawisza Sulechów dojrzewała we mnie od pewnego czasu. Po analizie za i przeciw doszedłem do wniosku, że moje miejsce jest przy siatkówce… ale w roli trenera. Teraz nie jestem z nikim związany umową. Jestem gotowy na nowe wyzwania i walkę o kolejne sukcesy w roli trenera – mówi były już dyrektor sportowy Zawiszy Sulechów.

Mariusz Wiktorowicz jako trener pracował m.in. w BKS-ie Aluprof Bielsko-Biała, gdzie zdobywał m.in. medale mistrzostw Polski, Puchar Polski i SuperPuchar Polski. Ostatnim klubem, który prowadził, był Chemik Police, z którym awansował do Orlen Ligi. Niedługo po rozpoczęciu ubiegłego sezonu na ławce trenerskiej w Policach zastąpił go Giuseppe Cuccarini.

 źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved