Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Leszek Rus: Bijemy się o czwórkę

Leszek Rus: Bijemy się o czwórkę

fot. archiwum

Tylko Chemik Police w dotychczasowej fazie rozgrywek Orlen Ligi zdołał łatwo rozprawić się z siatkarkami BKS-u Aluprof. W pozostałych meczach, również niedzielnym z Polskim Cukrem Muszynianką, bielszczanki stanęły na wysokości zadania.

Dopiero czwarty tie-break w sezonie 2014/2015 przyniósł większą pulę punktów drużynie z Bielska-Białej. Gospodynie niedzielnego starcia okazały się lepsze od wicelidera z Muszyny, który dotychczas znalazł pogromczynie tylko w aktualnych mistrzyniach kraju. – We wcześniejszych meczach mogliśmy ugrać coś więcej. Z czołówką gra się jednak naprawdę ciężko. Muszynianka to także trudny rywal, z którym stoczyliśmy mecz na „wyniszczenie”, atrakcyjny zarazem dla kibiców. Staramy się wyciągać wnioski i pracować konsekwentnie nad elementami, które wciąż sprawiają nam problemy. Bo w takich meczach decydują detale – mówił po spotkaniu Leszek Rus, szkoleniowiec siatkarek BKS-u Aluprof Bielsko-Biała.

Mecze pierwszej fazy rozgrywek pokazały, że również bielszczanki przynależą do grona czołowych zespołów w Orlen Lidze. – Na samym początku sezonu mówiłem, że idziemy na czwórkę. Po pierwszej rundzie możemy podsumować to tak, że o nią się bijemy. Prawdziwa walka rozgorzeje w play-off. My pracujemy dalej i w żaden samozachwyt nie popadamy, mimo pokonania wicelidera rozgrywek. Dziewczynom za ten mecz należą się brawa, ale sporo pracy czeka nas jeszcze w tym sezonie – zaznaczył trener 5. aktualnie zespołu w tabeli.

 źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved