Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Konieczna: Zdecydowanie stać nas na więcej

Katarzyna Konieczna: Zdecydowanie stać nas na więcej

fot. archiwum

Siatkarki MKS-u Dąbrowa Górnicza pokonały w ostatniej kolejce Budowlanych Łódź i zgarnęły komplet punktów. Teraz czeka je pojedynek w europejskich pucharach. - Mam nadzieję, że wygramy - powiedziała Katarzyna Konieczna.

Atakująca dąbrowskiego zespołu cieszy się z ważnego zwycięstwa na własnym parkiecie. – Cieszymy się naprawdę z tego meczu, że wszystkie 3 punkty zostają u nas. I naprawdę to wiele znaczy po tym, jak nam poszło tydzień temu i na pewno chciałyśmy się pokazać z innej strony, tym bardziej przed naszymi kibicami – powiedziała po wygranym spotkaniu Katarzyna Konieczna.

Przed dąbrowiankami teraz mecz 1/8 finału Pucharu CEV, w którym zmierzą się z CS Volei Alba Blaj. – Na pewno będziemy dobrze przygotowane do tego spotkania, postaramy się zdobyć jak najwięcej informacji o rywalkach. Cóż, mamy chwilę na odpoczynek, regenerację, będziemy miały dwa dni na trening. Mam nadzieję, że wygramy – stwierdziła.

Za zespołem Tauron Banimexu MKS Dąbrowa Górnicza pierwsza część sezonu. Według atakującej dotychczasowe wyniki nie są w pełni satysfakcjonujące. – Na pewno może być lepiej. Nie powiem, że było dobrze, bo myślę, że każda z nas oczekiwania postawiła sobie wyżej i zdecydowanie stać nas na więcej. Troszkę nas też pech prześladował i nie byłyśmy w stanie grać wszystkie za każdym razem. Teraz nie ma Katsiaryny, wcześniej nie było też mnie, na początku Tamara z nami nie trenowała, bo miała kontuzję. Także troszkę nas ten pech nie omija, ale mam nadzieję, że już nas zacznie omijać, i że zaczniemy już wszystkie grać razem – przyznała Katarzyna Konieczna.źródło: mks.dabrowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved