Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Adrian Staszewski: Kto nie wygrywa 3:0, ten przegrywa 2:3

Adrian Staszewski: Kto nie wygrywa 3:0, ten przegrywa 2:3

fot. archiwum

- Mecz mógł się podobać, bo kibice byli świadkami dużej liczby długich wymian. Cieszymy się, że udało nam się podtrzymać krótką, ale ważną dla nas serię bez porażki - powiedział po wygranej z Czarnymi przyjmujący Effectora Kielce, Adrian Staszewski.

W trakcie kontuzji Sławomira Jungiewicza Adrian Staszewski przejął opaskę kapitana kielczan. Jak spełnia się w nowej roli? Można to było zaobserwować w Radomiu, gdzie po każdym zdobytym punkcie szalał z radości i motywował kolegów do dalszej gry. – Trzeci set był dla nas przełomowy. Jeszcze w pamięci mam jedną z najbardziej wyczerpujących i długich wymian. Na szczęście to my wytrzymaliśmy presję i wygraliśmy tę partię. Sprawdziło się stare przysłowie "kto nie wygrywa 3:0, przegrywa 2:3" – mówił przyjmujący kieleckiego zespołu. – Cieszymy się, że udało nam się podtrzymać krótką, ale ważną dla nas serię bez porażki. Szczególnie że chcieliśmy zmazać plamę z początku sezonu, kiedy Czarni wygrali gładko 3:0 – dodał.

Tymczasowy kapitan przyznał również, że to spotkanie kosztowało go dużo zdrowia. – Mecz mógł się podobać, bo kibice byli świadkami dużej liczby długich wymian. Pod koniec widać było zmęczenie w obu ekipach. No cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak trenować, bo przed nami jeszcze cała druga część sezonu – tłumaczył Staszewski.

 



źródło: effectorkielce.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved