Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Patrycja Polak: Robiłyśmy wszystko co w naszej mocy

Patrycja Polak: Robiłyśmy wszystko co w naszej mocy

fot. archiwum

- Cały czas liczymy na to pierwsze zwycięstwo w sezonie. W Rzeszowie było naprawdę blisko i tym bardziej ubolewam nad tym, że nie wykorzystały swojej szansy na wygraną - mówi przyjmująca outsidera Orlen Ligi - Pałacu Bydgoszcz, Patrycja Polak.

Siatkarki Pałacu Bydgoszcz przegrywają mecz za meczem. Nie pomogło zwolnienie z funkcji pierwszego trenera zespołu Agaty Kopczyk, bydgoszczanki pozostają jedynym zespołem żeńskiej ekstraklasy, który w tym sezonie nie wygrał jeszcze meczu. W miniony weekend przegrały z beniaminkiem z Rzeszowa, ale zdobyły jeden punkt. – Mocno wierzyłyśmy w to, że możemy pokusić się w tym meczu o wygraną. Robiłyśmy wszystko co w naszej mocy, zostawiłyśmy kawał serca na boisku i mam nadzieję, że to było widać. Mam nadzieję, że ta nasza waleczność zaprocentuje w kolejnych meczach i że będzie już tylko lepiej – twierdzi Patrycja Polak. Myślę, że ja pogubiłam się trochę w przyjęciu. Zagrałam parę niedokładnych piłek, co spowodowało, że popełniałyśmy coraz więcej błędów, które zaważyły na tej przegranej – dodaje.

Wiadomo, że każdy chce wygrywać. W naszej lidze nie brakuje klubów, które są budowane za bardzo duże pieniądze. My jesteśmy przede wszystkim młodym zespołem, który wciąż się uczy i nabiera tego doświadczenia. Staramy się cały czas podnosić nasze umiejętności. Mamy ciężki początek, bo ta pierwsze runda nie układa się tak, jak byśmy tego chciały. Zrobimy wszystko, żeby w tej drugiej rundzie uzbierać więcej punktów – mówi Patrycja Polak, która do Pałacu powróciła z wrocławskiego Impelu, w którym nie mogła się przebić do podstawowego składu. – Rzeczywiście, to była moja największa motywacja, ponieważ przez większą część poprzedniego sezonu praktycznie nie grałam. Teraz próbuję wrócić do tej swojej najlepszej dyspozycji, którą prezentowałam przed odejściem z Bydgoszczy – dodaje przyjmująca Pałacu.

Więcej w Przeglądzie Sportowymźródło: inf. własna, przegladsportowy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved