Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Miłosz Hebda: Skra nie oddała nam tego meczu za darmo

Miłosz Hebda: Skra nie oddała nam tego meczu za darmo

fot. archiwum

- Nadal jesteśmy daleko w lesie i musimy szukać punktów. Drugą rundę zaczęliśmy z przytupem, ale w następnej kolejce gramy z radomianami i znowu będziemy musieli coś ugrać - mówi po wygranej ze Skrą przyjmujący MKS-u, Miłosz Hebda.

Siatkarze MKS-u Banimexu Będzin sprawili największą jak dotychczas niespodziankę w PlusLidze. Wszystko dlatego, że w sobotni wieczór w Bełchatowie ograli mistrza Polski i wrócili do domu z kompletem punktów. Wprawdzie trener Falasca dał szansę gry kilku rezerwowym, ale i tak porażki gospodarzy nikt się nie spodziewał. – Skra nie oddała nam tego meczu za darmo, nic z tych rzeczy. Ale nie zapominamy, że to mistrzowie Polski i gdyby zagrali dobrze, na swoim wysokim poziomie, to nie mielibyśmy szans. Oni wypadli słabiej, my całkiem porządnie i dlatego mogliśmy zgarnąć komplet punktów – powiedział na łamach Przeglądu Sportowego Miłosz Hebda. – Chyba nikt się nie spodziewał, że możemy stąd wywieźć trzy punkty. Cieszymy się z wygranej, ale jeszcze bardziej z jej stylu, bo przeciwko tak dobrym zawodnikom pokazaliśmy dobrą grę. I o to tak naprawdę nam w tej chwili chodzi, żeby udowodnić sobie i innym, że potrafimy grać w siatkówkę – dodał przyjmujący beniaminka.

Niespodziewana wygrana w Bełchatowie nie zmieniła jednak sytuacji w tabeli podopiecznych trenera Dacewicza. W dalszym ciągu są oni czerwoną latarnią rozgrywek, a dopiero kolejne mecze pokażą, czy dobry mecz przeciwko mistrzowi Polski był tylko jedną jaskółką, która nie uczyniła wiosny, czy zwiastunem lepszych wyników beniaminka. – Nadal jesteśmy daleko w lesie i musimy szukać punktów. Drugą rundę zaczęliśmy wprawdzie z przytupem, ale w następnej kolejce gramy z radomianami i znowu będziemy musieli coś ugrać. I tak do końca tej rundy – zakończył Hebda.

źródło: inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved