Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Katarzyna Lisiecka wzmocniła opolski SMS

Katarzyna Lisiecka wzmocniła opolski SMS

fot. archiwum

Mimo że sezon II ligi kobiet w pełni, to do zespołu SMS-u LO 2 Opole dołączyła nowa zawodniczka. Jest nią przyjmująca Katarzyna Lisiecka, która z pewnością będzie wzmocnieniem dla opolskiej drużyny, która obecnie zajmuje 3. miejsce w tabeli grupy drugiej.

W przeszłości siatkarka miała okazję do gry w pierwszej lidze, reprezentowała m.in. KSZO Ostrowiec i Sokoła Chorzów, ponadto była młodzieżową reprezentantką Polski i absolwentką Szkoły Mistrzostwa Sportowego PZPS w Sosnowcu. Lisiecka ma pomóc drużynie w awansie na zaplecze Orlen Ligi.

Od początku sezonu postawiliśmy sobie za cel wygrywać w każdym meczu i poprawiać swoje umiejętności. Chcemy spełnić marzenia nasze i kibiców i awansować do pierwszej ligi. Aby stało się to jeszcze bardziej realne, zdecydowaliśmy się zakontraktować kolejną zawodniczkę z doświadczeniem pierwszoligowym – mówi trener Patryk Fogel.

W grupie drugiej opolanki zajmują obecnie trzecie miejsce, mając pięć punktów straty do liderek z Katowic oraz punkt do Politechniki Śląskiej. Trzeba jednak zauważyć, że SMS ma do rozegrania jeszcze jedno zaległe spotkanie.źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved