Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dawid Murek na dłużej w Bydgoszczy

Dawid Murek na dłużej w Bydgoszczy

fot. archiwum

Dawid Murek podpisał nową umowę z Transferem Bydgoszcz i pozostanie w zespole do końca sezonu 2014/2015. Doświadczonemu siatkarzowi kończy się krótka umowa, którą podpisał z bydgoskim klubem, obie strony zdecydowały jednak o jej przedłużeniu.

Po zakończeniu minionego sezonu Dawid Murek odszedł z AZS-u Częstochowa i dość długo nie było wiadomo, gdzie i czy w ogóle zagra w kolejnym. Na początku listopada 37-letni Murek podpisał jednak umowę z Transferem Bydgoszcz, ale tylko na miesiąc. Trener Vital Heynen potrzebował libero z polskim paszportem, a doświadczony Murek nadawał się do tego idealnie. – Ciężko było. Trudno mi było się przyzwyczaić. Powiem, że po przyjęciu ciągnęło mnie do ataku. Gdzieś w głowie to mi ciągle siedziało – mówił siatkarz po pierwszych spotkaniach na pozycji libero.

Do dziś nie było wiadomo, czy Transfer zdecyduje się na przedłużenie umowy. – Cieszę się, że w ogóle wróciłem do siatkówki. Zobaczymy, może jeszcze z rok, dwa się uda pograć, jak na libero to dlaczego nie – mówił niedawno Murek. Okazało się, że obie strony są sobie potrzebne i doszły do porozumienia. Dawid Murek pozostanie w bydgoskim zespole do końca sezonu.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved