Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Paulina Głaz: Wyszarpałyśmy to zwycięstwo

Paulina Głaz: Wyszarpałyśmy to zwycięstwo

fot. Cezary Makarewicz

Beniaminek z Rzeszowa, pokonując Pałac Bydgoszcz, odniósł trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Przyjmująca ekipy z Podkarpacia, Paulina Głaz, przyznała jednak, że zwycięstwo nie przyszło im łatwo. - Wyszarpałyśmy to zwycięstwo - przyznała.

Rzeszowianki w piątek odniosły trzecie zwycięstwo w Orlen Lidze. Pokonały Pałac Bydgoszcz 3:2 i dopisały dwa punkty do swojego dorobku w ekstraklasie. Dzięki wygranej, która nie przyszła im łatwo, awansowały na dziewiątą pozycję w tabeli. – Trzeba cieszyć się z dwóch zdobytych punktów. Ten mecz pokazał, że w Orlen Lidze nie jest łatwo wygrywać. Nawet z teoretycznie słabszym rywalem. Nikt tutaj nie odda punktów za darmo. Do każdej drużyny należy podchodzić z dystansem i szacunkiem. Zostawić serce na boisku – podkreśliła po meczu Paulina Głaz, przyjmująca Developresu SkyRes Rzeszów.

Beniaminek w decydującym secie zagrał na większej skuteczności w ataku. To pozwoliło pewnie wygrać do 9. – Wyszarpałyśmy to zwycięstwo. Wiedziałyśmy, że będzie to bardzo trudny mecz. Dziewczyny z Bydgoszczy postawiły trudne warunki. To był ich najlepszy mecz w tym sezonie – dodała Głaz, dla której pojedynek z Pałacem był pierwszym spotkaniem przeciwko swojej byłej drużynie. Przed sezonem przyjmująca trafiła do Developresu właśnie z bydgoskiej ekipy. – Na pewno lekki stres był – stwierdziła z uśmiechem Głaz. Przed siatkarkami z Rzeszowa seria spotkań wyjazdowych. W tym roku w hali Podpromie już nie zagrają. Podopieczne trenera Marcina Wojtowicza czekają wyjazdy do Muszyny, Polic i Łodzi. Dopiero 3 stycznia w Rzeszowie zmierzą się z Impelem Wrocław.

*Autorem tekstu jest Tomasz Błażejowski (rzeszow.sport.pl)źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved