Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Trwa rehabilitacja Achrema, kapitan rzeszowian pojechał do Włoch

Trwa rehabilitacja Achrema, kapitan rzeszowian pojechał do Włoch

fot. Izabela Kornas

Ponad pół roku trwa już rehabilitacja Oliega Achrema po zerwaniu więzadeł w kolanie pod koniec minionego sezonu. Obecnie przyjmujący Asseco Resovii Rzeszów przebywa we Włoszech, gdzie trwa kolejny etap jego rehabilitacji.

Przypomnijmy, że w trakcie fazy play-off minionego sezonu kapitan Asseco Resovii Rzeszów doznał zerwania więzadeł w kolanie, a kontuzja wyeliminowała go z gry nie tylko o medale, ale również w trwających rozgrywkach nie pojawił się jeszcze na parkiecie. Wprawdzie rozpoczął już lekkie, indywidualne treningi, ale nieznany jest termin jego powrotu do gry. Obecnie doświadczony przyjmujący przebywa we Włoszech na konsultacjach, gdzie rehabilituje się pod okiem miejscowych specjalistów. Szkoleniowiec podkarpackiej ekipy chciałby, aby Achrem szybko wrócił do gry, ale zdaje sobie sprawę z tego, że nie będzie to takie proste. – Nie ma co liczyć na grę Alka w tym sezonie. Jeśli wróci, to będzie duży plus, ale trzeba być przygotowanym na to, że go nie będzie – powiedział Andrzej Kowal. Nie wróci do treningów, dopóki nie będzie mógł na sto procent pracować. Najważniejsze dla niego będzie przygotowanie się do kolejnego sezonu. Znam jego charakter i wiem, że na pewno wróci, ale nie wiadomo kiedy – dodał trener rzeszowian.

Mimo że przed Achremem jeszcze sporo pracy, zawodnik liczy, że po zerwaniu więzadeł wróci do siatkówki jeszcze silniejszy. – Mocno wierzę, że po tej kontuzji wrócę jeszcze mocniejszy. Potrzeba teraz cierpliwości, czasu na rehabilitację. Na pewno to jest taka moja pierwsza groźna kontuzja z takim skutkiem w postaci poważnej operacji. Do tej pory wszystko przeżyłem i to też przeżyję – zakończył kapitan wicemistrza Polski.

źródło: inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved