Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Karol Kłos: W takim spotkaniu mogą decydować dwie, trzy piłki

Karol Kłos: W takim spotkaniu mogą decydować dwie, trzy piłki

fot. Izabela Kornas

Trwa odliczanie do siatkarskiego hitu tej jesieni. W najbliższą niedzielę w łódzkiej Atlas Arenie zmierzą się ze sobą dwie najlepsze polskie drużyny, czyli PGE Skra Bełchatów i Asseco Resovia Rzeszów. W obozie mistrza Polski pełna mobilizacja.

Na ten mecz kibice czekają od dawna. Klasyk PlusLigi, czyli pojedynek PGE Skry z Resovią, na dodatek w Atlas Arenie. Czeka nas prawdziwy spektakl?

Karol Kłos: – Na pewno tak. Hala wypełni się po brzegi, bo wiem o tym, że biletów już nie ma. Bardzo nas to cieszy, że będzie komplet i dodaje to na pewno smaczku temu spotkaniu. Nie ma wątpliwości, że Resovia Rzeszów to bardzo dobra drużyna. Jeżeli chcemy wygrać ten mecz, to musimy zagrać jedno z lepszych spotkań.

Kolejny smaczek jest taki, że po dwóch stronach siatki będzie się aż roiło od złotych medalistów mistrzostw świata.Super, ja też mam nadzieję, że stanę na tym boisku i będę mógł się cieszyć z tego wydarzenia i spotkania. Myślę, że każdy trenuje po to, aby grać w takich meczach.

To będzie jedno z takich spotkań, w których o wyniku zadecydują detale?

Ja myślę, że tak. W takim spotkaniu mogą decydować dwie, trzy piłki. Kilka błędów i można przegrać seta, a nawet cały mecz.

Co może być kluczem do zwycięstwa?

Myślę, że zagrywka. W tym sezonie robimy to bardzo dobrze i jeżeli będziemy tak dalej zagrywać, to będzie nam się grało dużo lepiej. Na pewno musimy podejść do tego spotkania bardzo skoncentrowani. Trener nie musi nam jednak o tym powtarzać, bo zdajemy sobie sprawę z tego, co to będzie za mecz. Czeka nas siatkarskie święto i każdy wyjdzie na to spotkanie zmobilizowany na 100%. Ja również.

Pełne trybuny na pewno dodadzą wam skrzydeł.

Zgadza się. Mam nadzieję, że więcej będzie naszych fanów niż tych z Resovii (śmiech). Mówiąc już poważniej, jestem pewien, że tak właśnie będzie. Łódź jest blisko Bełchatowa, więc naszych kibiców będzie na pewno bardzo dużo. Wiem, że mamy fanów w całej Polsce i to bardzo cieszy. Będziemy grać u siebie.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved