Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Joanna Pogorzelska: Wiemy, że możemy dużo

Joanna Pogorzelska: Wiemy, że możemy dużo

fot. archiwum

Joanna Pogorzelska dobrze spisała się w ostatnim spotkaniu Wisły. Jednak środkowa nie do końca była zadowolona z własnej postawy. Podczas sobotniego meczu z KS-em AZS AWF UKSW od 19-latki znowu będzie wiele zależało.

To dla nas najważniejszy mecz w rundzie zasadniczej. AWF depcze nam po piętach od samego początku. Przez cały tydzień mocno pracujemy, aby w sobotę forma była jak najlepsza. Mam nadzieję, że nie zawiedziemy trenera i kibiców oraz udowodnimy, że stać nas na bardzo dużo – mówi Joanna Pogorzelska.Pierwszy mecz w sezonie z AWF-em był trudny, wygrałyśmy na wyjeździe 3:2. To będzie chyba najciekawsze spotkanie. Mam nadzieję, że w sobotę nie będzie już takiego stresu jak w ostatnią niedzielę. Do każdego rywala trzeba podejść na maksa i poważnie. Nie wolno lekceważyć przeciwnika. Musimy pokazać na co nas stać, a wiemy, że możemy dużo – dodaje.

W ostatniej kolejce Wisła nie miała najmniejszych problemów, by pokonać NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki. Dzięki wygranej warszawianki umocniły się na pozycji lidera w tabeli grupy trzeciej II ligi. – Jeśli chodzi o niedzielny mecz z NOSiR-em Nowy Dwór Mazowiecki, to nie wiem, czemu zagrałyśmy na początku tak nerwowo. Na pewno byłyśmy nieco spięte. Pierwszy raz występowałyśmy we własnej hali. Nie wychodziła nam jednak tak, jak byśmy chciały nasza zagrywka. Blok też trochę szwankował, także przyjęcie. Ale później wzięłyśmy się w garść. W końcówce meczu chciałam się zrewanżować koleżankom za nie najlepszą postawę w bloku i cieszę się, że udało mi się zdobyć ostatnie punkty – ocenia Pogorzelska.

Cieszę się, że w zespole został trener Zawieracz. To jeden z moich najlepszych szkoleniowców w dotychczasowej karierze. Po sobie widzę, że w takim krótkim czasie zrobiłam postępy. Będę korzystała z jego wiedzy. To jest dobry trener, który nie faworyzuje zawodniczek. Zwraca uwagę na wszystkie mankamenty i widać, że chce zajść z nami jak najdalej. Tego się trzymajmy – dodaje Pogorzelska.źródło: wisla-warszawa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved