Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Olga Pauliukouskaya już w pełni sił

Olga Pauliukouskaya już w pełni sił

fot. Bogusław Krośkiewicz

Białorusinka Olga Pauliukouskaya, po dwóch tygodniach przerwy wróciła na parkiet. Siatkarka pauzowała ze względu na uraz kolana, którego doznała w spotkaniu z Legionovią Legionowo. Białorusinka wystąpiła już w meczu z Pałacem Bydgoszcz.

Ten sezon dla siatkarek z Piły nie zaczął się zbyt dobrze. Przez długi czas zespół z województwa wielkopolskiego nie potrafił wygrać spotkania i z mizernym dorobkiem punktowym okupował najniższe rejony tabeli. Na domiar złego, po meczu z Legionovią Legionowo urazu kolana doznała Olga Pauliukouskaya, podstawowa libero pilanek. Wstępne diagnozy sugerowały poważniejszy uraz stawu, jednak ostatecznie okazało się, iż Białorusinka ze względu na kontuzję łąkotki musiała pauzować jedynie dwa tygodnie. Do meczowego składu Pauliukouskaya wróciła już w rozgrywanym w weekend spotkaniu z Pałacem Bydgoszcz. – Pragnę serdecznie podziękować zarządowi klubu, naszym fizjoterapeutom za to, że bardzo profesjonalnie i poważnie podeszli do mojej kontuzji. Mogłam się leczyć u najlepszych specjalistów w Polsce – przyznała Pauliukouskaya.W klubie również zajęto się moim urazem na tyle skutecznie, że już po około dwóch tygodniach wróciłam do gry – dodała.

Siatkarka zza naszej wschodniej granicy na boisko wróciła w kluczowym dla pilanek momencie, a mianowicie na spotkanie z sąsiadem geograficznym i sąsiadem w tabeli – Pałacem Bydgoszcz. Ekipa z Piły wygrała w czterech setach i zapisała na swoim koncie komplet oczek. – Bardzo się cieszę z naszej wygranej. Zwycięstwo było nam potrzebne, nawet bardzo potrzebne. Teraz przed nami trzy mecze z najlepszymi zespołami w Polsce. Postaramy się o niespodzianki – zapowiedziała reprezentantka Białorusi.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved