Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartłomiej Bołądź: Będę chciał pokazać się z jak najlepszej strony

Bartłomiej Bołądź: Będę chciał pokazać się z jak najlepszej strony

fot. plusliga.pl

- Będę chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Myślę, że trener będzie miał dla młodych zawodników wiele cennych rad. Konsultacje będą dla nas ciekawym doświadczeniem - mówi Bartłomiej Bołądź, powołany przez trenera Antigę na konsultacje szkoleniowe.

W 11. kolejce PlusLigi Cerrad Czarni Radom pokonał Indykpol AZS Olsztyn 3:1. Po dłuższym czasie udało się wam przełamać złą passę.

Bartłomiej Bołądź:Cieszymy się bardzo z tego zwycięstwa. Udało się nam wreszcie przełamać i po kilku przegranych spotkaniach dopisać do swojego konta kolejne punkty. Mam nadzieję, że to zaowocuje u nas jeszcze lepszą grą i walką o zwycięstwa w kolejny meczach.

Od 7 do 9 grudnia będziesz przebywał w Spale na konsultacjach szkoleniowych zorganizowanych przez trenera Stephane’a Antigę. Jak zareagowałeś na informację, że znalazłeś się w gronie tych ośmiu zawodników?Ucieszyłem się bardzo z tego powodu, ponieważ będę mógł pokazać się trenerowi mistrzów świata. Na razie staram się o tym nie myśleć. Skupiam się na grze w klubie, ponieważ czekają nas teraz ważne mecze w rozgrywkach PlusLigi. Dziś mamy trudne spotkanie w Warszawie.

W ubiegłym sezonie miałeś okazję zagrać przeciwko Stephane’owi Antidze, kiedy był jeszcze zawodnikiem PGE Skry Bełchatów. Teraz będzie twoim trenerem.

Dobrze pamiętam mecze ze PGE Skrą Bełchatów z ubiegłego sezonu, ponieważ jeden z nich udało się nam nawet wygrać. Cieszę się, że miałem możliwość zagrać przeciwko bardzo dobremu zawodnikowi, jakim był Stephane Antiga.

Dla ciebie nie będzie to pierwsze spotkanie w Spale z trenerem biało-czerwonych, bowiem przed FIVB Mistrzostwami Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 trenowałeś już z reprezentacją Polski. Jak wspominasz ten czas?

Tak to prawda, razem z Maciejem Muzajem trenowaliśmy przez kilka dni z reprezentacją i mogliśmy zobaczyć, jak od kuchni wyglądają przygotowania naszej drużyny narodowej, jaka jest atmosfera i jak trenują najlepsi zawodnicy na świecie. Bardzo pozytywnie wspominam ten czas.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved