Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Artur P. zrezygnował z funkcji wiceprezesa PZPS-u

Artur P. zrezygnował z funkcji wiceprezesa PZPS-u

fot. archiwum

W środę Zarząd PZPS wznowił posiedzenie poświęcone projektowi uchwały o zawieszeniu prezesa i wiceprezesa związku. W specjalnym oświadczeniu władze poinformowały m.in. o rezygnacji Artura P. z funkcji wiceprezesa PZPS-u.

Poniżej oświadczenie PZPS-u:

Zarząd Polskiego Związku Piłki Siatkowej w dniu 26 listopada 2014 roku zakończył przerwane w dniu 19 listopada 2014 roku posiedzenie poświęcone projektowi uchwały o zawieszeniu Prezesa i Pierwszego Wiceprezesa Zarządu PZPS.

Zarząd został poinformowany o rezygnacji z funkcji Pierwszego Wiceprezesa i członka Zarządu przez Pana Artura P.

Zarząd w obliczu braku jednoznacznych podstaw prawnych do podjęcia decyzji o ewentualnym zawieszeniu Prezesa postanowił o poddaniu tej kwestii pod głosowanie Delegatów Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia PZPS. Data Walnego Zgromadzenia zostanie ustalona podczas kolejnego posiedzenia Zarządu w dniu 16 grudnia 2014 roku. Podczas Walnego Zgromadzenia Delegatów PZPS zostaną przedstawione i omówione wyniki audytu mistrzostw świata Polska 2014 oraz odbędzie się głosowanie o zawieszeniu lub odwołaniu Prezesa.

Zapytanie ofertowe o przeprowadzenie audytu Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 zostało skierowane do firm PWC, Ernst&Young, KPMG, Mazars i BDO. W zapytaniu wyrażono oczekiwanie, że wyniki audytu przedstawione zostaną w formie raportu w terminie do 16 lutego 2015 roku.

Informujemy, że osobą reprezentującą PZPS na zewnątrz jest Pan Andrzej Lemek – Sekretarz Generalny, Wiceprezes PZPS.

Zarząd
Polskiego Związku Piłki Siatkowejźródło: PZPS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved