Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Natalia Piekarczyk: Zafunkcjonował każdy element

Natalia Piekarczyk: Zafunkcjonował każdy element

fot. Tomasz Tadrała

MKS Dąbrowa Górnicza wygrał derby z BKS-em Bielsko-Biała, a mecz obfitował w zwroty akcji na boisku. Decydującym elementem o zwycięstwie była zagrywka. - Dziewczyny z Bielska-Białej bardzo dobrze zagrywały i grało nam się ciężko - powiedziała Natalia Piekarczyk.

Dąbrowska drużyna bardzo dobrze rozpoczęła grę i w pierwszym secie przez długi czas prowadziła. W końcówce tej partii po zderzeniu z bandami reklamowymi kontuzji doznała Gina Mancuso. – Mamy problemy zdrowotne w naszej ekipie, ale dla nas najważniejsze jest zwycięstwo i to się liczy. Byłyśmy trochę podłamane tą sytuacją, straciłyśmy kilka punktów, ale pomimo tego potrafiłyśmy się pozbierać i odniosłyśmy zwycięstwo – przyznała rozgrywająca dąbrowskiej ekipy.

W drugiej i trzeciej partii górą była drużyna z Podbeskidzia i dopiero ponowne wejście na boisku Mancuso dodało wiary w zwycięstwo dąbrowiankom. – Cieszę się, że zafunkcjonował u nas każdy element w tej partii i pomimo niekorzystnego rezultatu zagrałyśmy dobrze, tak było też w piątym secie, w którym dominowałyśmy na boisku. Mecz z BKS-em był meczem rundy i o tym, kto jest lepszy, dowiemy się po zakończeniu całego sezonu, bardzo nam zależało na tym zwycięstwie i udało nam się to – podkreślała siatkarka, która wraz z koleżankami z drużyny myślami jest już przy meczu w ramach europejskich pucharów. – W środę czeka nas kolejne ważne spotkanie, tym razem w Pucharze CEV z Dinamem Bukareszt i musimy się dobrze do tego spotkania przygotować, a czasu nie zostało nam wiele – zakończyła zawodniczka.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved