Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Maciej Dobrowolski: Walka była, zabrakło umiejętności

Maciej Dobrowolski: Walka była, zabrakło umiejętności

- Walka była, natomiast zabrakło nam umiejętności - mówił po porażce w Radomiu kapitan AZS-u Olsztyn, Maciej Dobrowolski. - W naszym wykonaniu to spotkanie było średnie, ale najważniejsze są trzy punkty - twierdzi Daniel Pliński, kapitan Czarnych.

W niedzielnym spotkaniu Czarni Radom pokonali 3:1 AZS Olsztyn, dzięki czemu przełamali serię porażek. Olsztynianie zajmują 12. miejsce w tabeli PlusLigi i mają coraz większą stratę do czołowej ósemki. – Gratuluję gospodarzom zwycięstwa i zdobytych trzech punktów. Chcieliśmy powalczyć w Radomiu o jakieś punkty. Myślę, że walka była, natomiast zabrakło nam umiejętności. Sety były ustawiane od początku. Ten, kto wygrywał, robił to zagrywką i później było już bez historii – przyznał po spotkaniu Maciej Dobrowolski.Był moment w czwartym secie, gdzie mogliśmy jeszcze nawiązać kontakt, natomiast sportowo gospodarze z tego wybrnęli. Jeszcze raz muszę pogratulować. Przed nami tymczasem kolejne mecze i kolejne szanse na to, że zdobędziemy jakieś punkty – dodał kapitan olsztynian.

Dla radomian trzy punkty były bardzo cenne, ponieważ pozwoliły im nawiązać kontakt punktowy w tabeli z czołową ósemką. – Ten mecz był bardzo nerwowy i widać było, że jednej i drugiej drużynie zależy na zwycięstwie. Olsztyn i my potrzebowaliśmy tych punktów, żeby nie stracić kontaktu z pierwszą ósemką – przyznał Daniel Pliński, kapitan Czarnych. – W naszym wykonaniu to spotkanie było średnie, ale najważniejsze są trzy punkty. Dopisujemy je do tabeli, a nikt stylu nie będzie pamiętał. Drużynie AZS-u życzę jak najlepiej w kolejnym meczach – mówił środkowy radomian.

źródło: sport.pl