Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga K: Tym razem punkty ze Szczyrku wywiozła Nike Węgrów

I liga K: Tym razem punkty ze Szczyrku wywiozła Nike Węgrów

fot. archiwum

SMS PZPS Szczyrk wciąż pozostaje bez wygranej w rozgrywkach I ligi kobiet. W sobotę uczennice SMS-u poległy w trzech setach, przegrywając we własnej hali z Nike Węgrów. Podopieczne trenera Roberta Kupisza po tym meczu awansowały na 5. miejsce w tabeli.

Z wszystkich 12 zawodniczek skorzystali podczas sobotniego meczu I ligi szkoleniowcy zespołu SMS PZPS Szczyrk. Wynik potyczki w Szczyrku okazał się dla gospodyń niepomyślny, po raz ósmy zeszły z boiska pokonane, a tym razem trzy ligowe punkty pojechały do Węgrowa.

W hali Centralnego Ośrodka Sportu doszło do trzech setów w rywalizacji uczennic Szkoły Mistrzostwa Sportowego z siatkarkami z Węgrowa. Najbliżej zwycięstwa gospodynie były w premierowej odsłonie, w której aż do samego końca trwała walka punkt za punkt. – Mieliśmy trochę kłopotów z zatrzymaniem atakujących rywalek. Mimo przewagi ekipy z Węgrowa „na siatce” potrafiliśmy toczyć równorzędną grę – zaznacza Andrzej Peć, jeden z trenerów SMS-u PZPS Szczyrk.

Odsłona numer dwa i trzy to liczne zmiany w drużynie SMS-u PZPS i siatkarska wyższość przyjezdnych, które popełniały mniej błędów. – Rytm gry nie był taki, jakiego oczekiwaliśmy. Natomiast pozytywne jest to, że grają wszystkie zawodniczki naszego składu. Takie też założenie staramy się konsekwentnie realizować – dodaje szkoleniowiec SMS-u PZPS w Szczyrku. Jego podopieczne z jednym punktem na koncie zamykają tabelę I ligi kobiet i wciąż czekają na pierwszą wygraną w tym sezonie. Dla siatkarek Nike była to piąta wygrana w tym sezonie. Podopieczne trenera Roberta Kupisza awansowały na 5. miejsce w tabeli, wyprzedzając lepszym bilansem setów zespół Jokera Świecie.SMS PZPS Szczyrk – Nike Węgrów 0:3
(22:25, 16:25, 20:25)

Zobacz również:
Wyniki 8. kolejki oraz tabela I ligi kobiet

źródło: inf. własna, smspzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved