Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Lévi Cabral: Jesteśmy gotowi na walkę

Lévi Cabral: Jesteśmy gotowi na walkę

fot. archiwum

AZS Olsztyn w 11. kolejce PlusLigi zagra w Radomiu. - Dla mnie będzie to najtrudniejsze spotkanie, patrząc na sytuację, w jakiej jesteśmy. Ale damy z siebie wszystko, aby odwrócić to położenie - deklaruje przed meczem z Czarnymi Lévi Cabral.

Levi, jak wasze nastroje po ostatnim meczu i przed kolejnym wyjazdem? Mieliście trochę czasu na ochłonięcie.

Lévi Cabral:Tak, mieliśmy sporo czasu, sporo rozmów przeprowadzonych – z trenerem, z zarządem, ale również między sobą. Postawiliśmy sobie cele na najbliższe kolejki – zapominamy o tym, co było, a skupiamy się na najbliższych meczach, by zagrać jak najlepiej.

Po ostatnim spotkaniu w hali Urania było sporo emocji – zarówno tych sportowych, jak i około sportowych. Padło wiele słów…Bo nie byliśmy zadowoleni z tego meczu. Nikogo nie winię za to, że przegraliśmy. Możemy winić tylko siebie, bo mieliśmy okazję do tego, aby zakończyć mecz naszym zwycięstwem, aby wygrać te trzy sety i cieszyć się z wygranej. Sędziowie może i popełnili błąd, ale to my mamy wygrać mecz, nie oni. Po meczu byliśmy rozemocjonowani, padło wiele słów czy deklaracji. Ale wszyscy robią wszystko, aby prowadzić drużynę do przodu, byśmy byli lepsi. Jesteśmy dobrej myśli i tak jak wspominałem – zapominamy o tym, co było.

Sytuacja w tabeli nie jest najlepsza. Chyba nie tak wyobrażałeś sobie debiut w PlusLidze?

Nie, nie spodziewałem się. Wiedzieliśmy jednak, że będzie to trudny sezon dla każdej drużyny, ale zakładaliśmy, że będziemy mieli więcej punktów i wygranych. Teraz będziemy grali z zespołami, które podobnie jak my mają więcej porażek niż zwycięstw i będą chciały na nas poprawić swój dorobek, tak jak my na nich. To będą trudne spotkania, ale zostawimy serce na boisku.

Waszym najbliższym przeciwnikiem będzie Cerrad Czarni Radom. Już w niedzielę czeka was pierwsze spotkanie z tych „najważniejszych” w tej rundzie rozgrywek…

Dla mnie, jako zawodnika, będzie to najtrudniejsze spotkanie, patrząc na sytuację, w jakiej jesteśmy. Ale nieważne, czy gramy z liderem, czy z ostatnią drużyną, jesteśmy gotowi na walkę i damy z siebie wszystko, aby odwrócić to położenie. A odwrócić je mogą tylko zwycięstwa…

Autor: Mariusz Kraszewski

źródło: indykpolazs.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved