Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kacper Piechocki: Będzie bardzo miło wrócić do tej hali

Kacper Piechocki: Będzie bardzo miło wrócić do tej hali

fot. Magdalena Jagintowicz

PGE Skra kolejny pojedynek stoczy w Częstochowie z miejscowymi akademikami. Ten mecz będzie ważny dla młodego libero bełchatowian, Kacpra Piechockiego. - Zawdzięczam temu klubowi bardzo wiele - mówi o AZS-ie zawodnik.

Młody libero w częstochowskim klubie spędził dwa lata, a trafił do niego w 2012 roku. – Na pewno zawdzięczam temu klubowi bardzo wiele. Zaufali mi, kiedy miałem 16 lat. Dzięki nim mogłem się ogrywać w PlusLidze na tak wysokim poziomie. Myślę, że kiedy przyjdzie już do meczu, to trzeba będzie o tym zapomnieć i walczyć o trzy punkty – powiedział Kacper Piechocki.

Pod względem mentalnym powrót do hali w Częstochowie będzie dla zawodnika bardzo ważny – pierwszy raz będzie miał okazję zagrać przeciwko swojej dawnej drużynie. – Na pewno przed meczem spotkam się ze swoimi kolegami, ale jak już wyjdziemy na boisko, to na pewno będę chciał wygrać – przyznał.

Bełchatowianie od początku sezonu idą jak burza i na koncie zapisują kolejne wygrane. Mecz z AZS-em, który obecnie plasuje się na 10. pozycji w tabeli, nie powinien sprawić im większych problemów. Tymczasem Piechocki przestrzega przed lekceważeniem takiego rywala. – Na pewno jest to nieobliczalny zespół. Potrafi zagrać bardzo dobre spotkanie i wygrać z faworytem, ale potrafi też zagrać taki mecz w którym nie prezentuje dobrej siatkówki, dlatego nie mamy pojęcia jak wypadną. Musimy się skupić na własnej grze i być od początku skoncentrowani. Przy naszej dobrej grze powinniśmy odnieść zwycięstwo – ocenił libero PGE Skry Bełchatów. Pojedynek mistrzów Polski z AZS-em odbędzie się w sobotę o godzinie 17:00.źródło: inf. własna, skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved