Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Reprezentacja Bahrajnu lepsza od rezerw Politechniki

Reprezentacja Bahrajnu lepsza od rezerw Politechniki

fot. Tomasz Tadrała

Siatkarze Politechniki Warszawskiej rozegrali towarzyskie spotkanie z reprezentacją Bahrajnu. W środę podopieczni Mohammeda Jusufa, którzy przygotowują się do mistrzostw krajów arabskich, pokonali rezerwy drużyny z PlusLigi 3:1.

Trener siatkarzy z Bahrajnu nie miał w meczu z Politechniką w składzie „gigantów”, jeżeli chodzi o wzrost. Jednak mimo słabszych warunków egzotyczni zawodnicy nie odbiegali poziomem od gry, jaką pokazali warszawianie, a wręcz grali jak równy z równym. – No nie mamy najwyższych siatkarzy na świecie, jest u nas trochę wyższych, nawet dwumetrowych, ale oni są starzy, a my właśnie odmładzamy drużynę i ich nie wzięliśmy – tłumaczył swój wybór szkoleniowiec reprezentacji Bahrajnu. Z całego składu, jaki zawitał do Warszawy, część zawodników to juniorzy.

Reprezentacja seniorów przygotowuje się w Polsce do mistrzostw krajów arabskich. Turniej rozpoczyna się w przyszłym tygodniu w Kuwejcie. Poza sparingiem z Politechniką miało dojść do spotkania z Legią w Piasecznie, jednak z powodu choroby szefa delegacji mecz odwołano. Zespół Politechniki w meczu z Bahrajnem wystąpił w mocno rezerwowym składzie. – Zagraliśmy, bo tego wymagała gościnność, choć nam to całkiem nie pasowało. Na parkiecie byli zawodnicy z najgłębszych rezerw – komentował spotkanie trener Jakub Bednaruk.

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved