Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Andrzej Kowal: To jak dotąd nasz najgorszy mecz

Andrzej Kowal: To jak dotąd nasz najgorszy mecz

fot. Izabela Kornas

Spotkanie Asseco Resovii z ACH Volley Lublana zakończyło się satysfakcjonującym dla rzeszowian wynikiem. Jednak styl pozostawiał wiele do życzenia. - Był to jak dotąd nasz najgorszy mecz w tym sezonie - mówił po meczu Andrzej Kowal.

Mecz mimo korzystnego wyniku obfitował w błędy własne podopiecznych trenera Andrzeja Kowala. Rzeszowianie popełnili ich aż 26 w całym spotkaniu. – Przyjechaliśmy tu po trzy punkty, więc zwycięstwo 3:0 jest dobrym rezultatem. Poziom gry przez nas prezentowany nie był jednak dobry – mówił po spotkaniu szkoleniowiec z Rzeszowa. Andrzej Kowal ubolewał szczególnie nad poziomem koncentracji swoich zawodników. – Nie potrafiliśmy utrzymać odpowiedniej koncentracji przez cały mecz. Wiemy, że możemy grać dużo lepiej – komentował trener. – Cieszymy się z drugiego z rzędu zwycięstwa, ale i tak był to jak dotąd nasz najgorszy mecz w tym sezonie – dodał Kowal.

Nie tylko siatkarze Asseco Resovii, nie pokazali się w tym meczu z najlepszej strony. Gospodarze również popełniali sporo własnych błędów. Dodatkowo nie radzili sobie z mocną zagrywką zespołu z Podkarpacia. – Muszę przyznać, że polski zespół zasłużył dziś na zwycięstwo. My popełniliśmy za dużo błędów, a dodatkowo nie byliśmy w stanie utrzymać ich mocnego serwisu. Bardzo trudno jest grać przeciwko tak dobremu zespołowi. Każdy set był dla nas jak wspinanie się na wysoką górą – zakończył trener Tomislav Smuc.

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved