Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Kazimierz Poprawski: Będziemy przemawiali do kieszeni zawodników

Kazimierz Poprawski: Będziemy przemawiali do kieszeni zawodników

fot. archiwum

- Liczyliśmy, że listopad będzie przełomem. Zwiastunem tego był mecz z Gwardią, który przegraliśmy 2:3. Teraz znowu się coś posypało, dlatego będziemy przemawiali do kieszeni zawodników - mówi dyrektor Sobieskiego, Kazimierz Poprawski.

Bardzo słabo w drugoligowych rozgrywkach spisuje się na razie Sobieski Arena Żagań. Zespół prowadzony przez trenera Baumgartena w siedmiu spotkaniach nie odniósł ani jednego zwycięstwa i z zaledwie dwoma oczkami na koncie zamyka tabelę drugiej grupy. Takim obrotem sprawy rozczarowani są działacze lubuskiej drużyny. – Jesteśmy zaniepokojeni, bo myśleliśmy, że będzie lepiej niż w poprzednim sezonie. Trener Baumgarten miał wolną rękę w doborze zawodników. Okazało się, że na papierze jest co innego, a co innego w praktyce – powiedział na antenie Radia Zachód Kazimierz Poprawski. Wprawdzie nie mieliśmy obozu przygotowawczego, bo część zawodników dodatkowo pracowała i nie mogła się zwolnić z pracy, ale liczyliśmy, że listopad będzie przełomem. Zwiastunem tego był mecz z Gwardią Wrocław. Przegraliśmy go 2:3, ale od początku do końca trwała walka o każdą piłkę. Teraz znowu się coś posypało, dlatego będziemy przemawiali już nie do głów, ale do kieszeni zawodników – dodał dyrektor Sobieskiego.

Celem Sobieskiego na ten sezon miało być uplasowanie się przynajmniej na miejscach 5-6. Zadanie to jest jeszcze możliwe do zrealizowania, ale żaganianie mocno muszą poprawić swoją grę. Mimo braku zwycięstw działacze nie planują żadnych gwałtownych ruchów. – Nie myślimy o zmianach trenera ani o kupowaniu nowych zawodników, ponieważ rynek jest już przebrany. Jeżeli któryś z zawodników nie zgodzi się na cięcia finansowe, to dostanie wypowiedzenie i się z nim rozstaniemy – zakończył Poprawski.

źródło: inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved