Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Karol Kłos: Fajnie, że nie musimy wyjeżdżać z Bełchatowa

Karol Kłos: Fajnie, że nie musimy wyjeżdżać z Bełchatowa

fot. Joanna Skólimowska

- Nie wiem, czy akurat na tym poziomie Ligi Mistrzów przeciwnicy są silniejsi niż w PlusLidze, ale jak przejdziemy ten etap, to na pewno będziemy grać z mocniejszymi rywalami - nie ma wątpliwości środkowy mistrza Polski, Karol Kłos.

Po emocjach związanych z ligą czas na europejskie puchary. Już tylko godziny dzielą nas od kolejnego spotkania PGE Skry w Lidze Mistrzów. Tym razem bełchatowianie zagrają z Precurą Antwerpia. Po kilkuletniej przerwie najważniejsze klubowe rozgrywki w Europie wracają do hali Energia. – Szczerze mówiąc, to ja nie pamiętam, kiedy graliśmy ostatni mecz Ligi Mistrzów w Bełchatowie. Na pewno będzie to dodatkowy smaczek. Fajnie, że nie musimy wyjeżdżać z Bełchatowa. Dobrze, że gramy u siebie, bo znamy bardzo dobrze tę halę. Powinno być zatem dobrze – mówi Karol Kłos.

PGE Skra jest zdecydowanym faworytem grupy F Ligi Mistrzów. Potwierdza to przede wszystkim dyspozycja bełchatowian w tym sezonie. Podopieczni Miguela Falaski mają na koncie komplet zwycięstw na własnym podwórku, a w pierwszym meczu Ligi Mistrzów wygrali na wyjeździe z Jihostrojem Czeskie Budziejowice. – Nie wiem, czy akurat na tym poziomie Ligi Mistrzów przeciwnicy są silniejsi niż w PlusLidze, ale jak przejdziemy ten etap, to na pewno będziemy grać z mocniejszymi rywalami – nie ma wątpliwości środkowy mistrza Polski.

Nikt w drużynie nie lekceważy belgijskiej drużyny. Przed meczem z Precurą jest pełna mobilizacja. – Musi być pełna koncentracja, bo ostatnie nasze mecze pokazały, że nie możemy grać na luzie, bo to nie jest nasza gra. My po prostu musimy walczyć i pewnie pokonywać przeciwników. Wtedy czujemy się najmocniej. Do każdego spotkania musimy podchodzić maksymalnie skoncentrowani – dodaje reprezentant Polski.źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved