Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dominika Sobolska: W naszej lidze nie ma łatwych spotkań

Dominika Sobolska: W naszej lidze nie ma łatwych spotkań

fot. Jan Galanty

- Mamy naprawdę fajny zespół, myślę, że jesteśmy dograne charakterami. I faktycznie dobrze się czuję tu w zespole - mówi środkowa MKS-u Dąbrowa Górnicza, Dominika Sobolska. Przed dąbrowiankami trudny mecz z BKS-em Bielsko-Biała.

Za dąbrowiankami tydzień gry co trzy dni. Podczas trzech spotkań zespół z Dąbrowy Górniczej odniósł zwycięstwa nad drużyną z Rzeszowa oraz w Pucharze CEV z Dinamem Bukareszt. – Faktycznie miałyśmy ciężki tydzień, bo jeszcze po Sopocie miałyśmy wycieczkę do Rumunii. Cieszę się, że wygrałyśmy i w Rumunii, i tutaj udało nam się wygrać za trzy punkty. Myślę, że to jest pozytywne – powiedziała Dominika Sobolska.

Cały czas mocno pracujemy. Liga jest długa, każdy będzie miał swoje wzloty i upadki. My musimy cierpliwie pracować, a rozliczane będziemy z końcowego rezultatu – przyznała Natalia Piekarczyk.

Ten sezon już trochę trwa, a my z każdym spotkaniem powinniśmy grać coraz lepiej. Musimy się jeszcze zgrać, bo inaczej to wygląda na treningu, inaczej w sytuacjach meczowych – mówi Dominika Sobolska. Środkowa MKS-u przyznała też, że atmosfera w zespole jest bardzo dobra. – Mamy naprawdę fajny zespół, myślę, że jesteśmy dograne charakterami. I faktycznie dobrze się czuję tu w zespole. Myślę, że każdy by to tak ocenił.Dominika Sobolska zapytana o nadchodzący mecz z BKS-em Bielsko-Biała stwierdziła, że w Orlen Lidze każdy mecz wymaga pełnego zaangażowania. – W naszej lidze nie ma łatwych spotkań. Na pewno trzeba będzie powalczyć, bo jest to zespół w naszym zasięgu. Bardzo bym sobie tego życzyła – stwierdziła środkowa MKS-u. – Na pewno będzie to bardzo ważne spotkanie. BKS miał może trochę łatwiejszy układ spotkań do tej pory niż my, ale nie zmienia to faktu, że jest to bardzo dobra drużyna – dodała Natalia Piekarczyk.

źródło: mks.dabrowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved