Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dariusz Parkitny: Wzorowo zrealizowaliśmy taktykę

Dariusz Parkitny: Wzorowo zrealizowaliśmy taktykę

fot. Tomasz Tadrała

- Pierwsze dwa sety zagraliśmy perfekcyjnie. Wychodziło nam wszystko. Wykonywaliśmy bardzo dobrą zagrywkę, dokładnie w te strefy boiska, w które chcieliśmy - oceniał ostatnie wygrane spotkanie swojej drużyny Dariusz Parkitny, trener KSZO Ostrowiec Św.

Siatkarki KSZO Ostrowiec Św. dają wyraźny sygnał, że "frycowe" należne od beniaminka zostało już spłacone. Po poniedziałkowej wygranej we własnej hali nad Legionovią ostrowczanki poszły za ciosem i komplet punktów przywiozły również z dalekiej podróży do Piły. MVP meczu po raz drugi z rzędu wybrana została rozgrywająca w ekipie trenera Dariusza Parkitnego – Marta Wójcik. Dzięki wygranej KSZO odnotowało w tabeli Orlen Ligi skok o dwie pozycje, z 11 na 9.

– Pierwsze dwa sety zagraliśmy perfekcyjnie. Wychodziło nam wszystko. Wykonywaliśmy bardzo dobrą zagrywkę, dokładnie w te strefy boiska, w które chcieliśmy. Bardzo dobrze graliśmy w obronie, ataku i blokiem, w każdym elemencie – komentował spotkanie trener Parkitny, którego ekipa nieco spuściła z tonu w trzeciej partii. – W trzecim secie trochę nam gra "siadła", a to za sprawą trudnej zagrywki rywalek, z którą mieliśmy problemy. Na szczęście w czwartej partii nasza gra wróciła na właściwe tory. Dziewczyny ponownie imponowały w obronie, walcząc o każdą, nawet beznadziejną piłkę – wyjaśniał szkoleniowiec, chwaląc swoją drużynę. – Na pochwałę zasługuje cały zespół, przede wszystkim za wzorowe realizowanie ustalonej taktyki – dodawał.

W poniedziałek KSZO zagra kolejny mecz w Orlen Lidze. W Rzeszowie ekipa z Ostrowca Św. zmierzy się z innym beniaminkiem, Developresem Rzeszów. Podopieczne Marcina Wojtowicza przeżywają lekki kryzys, dlatego ostrowczanki nie stoją na straconej pozycji. – Od wtorku wracamy do treningów z myślą o kolejnym przeciwniku. Na pewno do Rzeszowa jedziemy po kolejną wygraną, bo my zawsze wychodzimy na boisko, by wygrać – zakończył Dariusz Parkitny.źródło: inf. własna, kszo.info

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved