Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Ewa Śliwińska: 28 błędów to zdecydowanie za dużo

Ewa Śliwińska: 28 błędów to zdecydowanie za dużo

fot. archiwum

- Porażka na pewno boli. Znów nie wygrałyśmy żadnego seta. Humory nie są najlepsze - skomentowała sobotnią porażkę w Dąbrowie Górniczej przyjmująca Developresu SkyRes Rzeszów, Ewa Śliwińska.

Przegrałyście w Dąbrowie Górniczej 0:3. Kolejny raz w słabym stylu…

Ewa Śliwińska: Ciężko cokolwiek powiedzieć po tym spotkaniu. Porażka na pewno boli. Znów nie wygrałyśmy żadnego seta. Przegrałyśmy na pewno skutecznością w ataku i własnymi błędami.

Oddałyście aż 28 punktów rywalkom. Popełniając tyle błędów, nie da się wygrać meczu…28 błędów to zdecydowanie za dużo. Po raz kolejny zresztą tak się dzieje. Nie wiem, z czego może to wynikać. Może z braku doświadczenia na tym poziomie. Dyspozycja dnia też jest tutaj ważna. Musimy dalej ciężko nad tym elementem pracować i starać się eliminować błędy.

Orlen Liga to zupełnie inny, wyższy poziom. Sądziłyście, że początek sezonu tak właśnie będzie wyglądał?

Tak, wiedziałyśmy, że nie będzie łatwo po awansie z I ligi. Zwłaszcza że nie było nie wiadomo jakich wzmocnień. Jesteśmy zespołem mało doświadczonym, młodym. Dlatego musimy te braki nadrabiać innymi rzeczami.

Macie cztery punkty po siedmiu spotkaniach, 11. miejsce w tabeli. Czas zacząć wygrywać.

W każdym meczu chcemy wygrać, ale początek mieliśmy trudny. Graliśmy z czołówką. Zanotowaliśmy słaby mecz z PTPS-em Piła. Teraz przed nami KSZO. To beniaminek, zespół zdecydowanie w naszym zasięgu. Trzeba będzie mocno powalczyć, bo dziewczyny z KSZO wygrały dwa ostatnie spotkania i odbiły się od dna. Humory nie są najlepsze, ale postaramy się teraz o zwycięstwo, żeby przerwać tę serię porażek.

Cały wywiad Tomasza Błażejowskiego w serwisie sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved