Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > AZS Olsztyn z ultimatum od rady nadzorczej

AZS Olsztyn z ultimatum od rady nadzorczej

fot. plusliga.pl

W siedzibie Indykpolu AZS Olsztyn odbyło się posiedzenie rady nadzorczej, podczas której omawiano aktualną sytuację oraz wyniki drużyny. - Jeśli w najbliższych trzech meczach nie zobaczymy poprawy, to polecą głowy - mówi prof. Andrzej Koncicki.

Przypomnijmy, że przedstawiciele zarządu oraz rady nadzorczej Indykpolu zebrali się po to, by ocenić obecną formę drużyny oraz efekty pracy trenera Krzysztofa Stelmacha. Szkoleniowiec AZS-u w sobotę podczas konferencji prasowej po porażce z Politechniką Warszawską 1:3 ogłosił, że chciałby, aby władze klubu przeanalizowały jego dotychczasowe dokonania (dwa ligowe zwycięstwa i osiem porażek). – Grę drużyny oczywiście oceniliśmy negatywnie – mówi prof. Andrzej Koncicki, przewodniczący rady nadzorczej. – Powiedzieliśmy jasno, że trzeba wziąć się w garść.

Jak przyznaje Koncicki, nie widzi on obecnie w grze olsztyńskich siatkarzy chemii i motywacji. – Te cechy muszą wrócić jak najszybciej – dodaje. – Jeśli w trzech najbliższych meczach [z Czarnymi Radom, Effectorem Kielce i AZS-em Częstochowa – red.] nie zobaczymy poprawy, to polecą głowy. Chciałbym, żeby zawodnicy zdobyli pięć lub sześć punktów.

Cały artykuł Waldemara Bargiela w serwisie sport.plźródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved