Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marek Kardoš: Szkoda pierwszego seta

Marek Kardoš: Szkoda pierwszego seta

fot. Joanna Skólimowska

Siatkarze częstochowskiego AZS-u przegrali w sobotę w Lubinie z beniaminkiem 1:3. - Żałujemy, że przegraliśmy w pierwszym secie, choć przez większość czasu to my prowadziliśmy - powiedział po spotkaniu trener akademików, Marek Kardoš.

Gdybyśmy wygrali pierwszego seta, to z pewnością łatwiej grałoby nam się w kolejnych. W pierwszym secie prowadziliśmy, ale w końcówce gospodarze nas doszli. Popełniliśmy dwa proste błędy i przegraliśmy seta. Niewymuszone błędy popełnialiśmy też w drugim secie i to była nasza bolączka w tym meczu. Dobrze zagraliśmy w trzecim secie, ale nie potrafiliśmy dobrej gry utrzymać w kolejnym. Gospodarze odrzucili nas od siatki. W czwartym secie było 6:6, ale rywale odjechali nam na 5-6 punktów i nie byliśmy w stanie ich dogonić – powiedział po spotkaniu trener AZS-u Częstochowa, Marek Kardoš.

Trener Kardoš mimo porażki chwali postawę niektórych zawodników, szczególnie atakującego Michała Kaczyńskiego. Michał przez cały mecz miał trudną sytuację, bo cały czas atakował na podwójnym lub potrójnym bloku – dodał szkoleniowiec.

* więcej w serwisie czestochowa.sport.plźródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved