Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > W poniedziałek zbierze się Prezydium Zarządu PZPS

W poniedziałek zbierze się Prezydium Zarządu PZPS

fot. archiwum

PZPS poinformował, że na poniedziałek zostało zwołane Prezydium Zarządu PZPS, które przeanalizuje sytuację związaną z zatrzymaniem dwóch członków zarządu. Po nim powinniśmy dowiedzieć się, w jaki sposób siatkarska centrala działać będzie po akcji CBA.

PZPS potwierdził, że w czwartek, 13 listopada w siedzibie związku przeprowadzone zostały działania funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Funkcjonariusze poprosili o przedstawienie wybranych dokumentów związanych z organizacją FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014. W piątek, 14 listopada, prokuratura poinformowała o postawieniu Mirosławowi P., prezesowi PZPS-u, zarzutu korupcyjnego. W tym dniu na prośbę śledczych w siedzibie związku stawił się również Artur P., wiceprezes PZPS-u. W godzinach wieczornych rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie poinformował o jego zatrzymaniu.

Związek w pełni współpracuje z organami śledczymi, udostępniając wszystkie żądane dokumenty i informacje. PZPS nie komentuje działań tych organów.

PZPS poinformował również, że posiada pełną zdolność do wykonywania wszelkich czynności statutowych gwarantujących działalność w pełnym zakresie.źródło: PZPS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved