Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dawid Konarski: Znamy siłę naszego zespołu

Dawid Konarski: Znamy siłę naszego zespołu

fot. Łukasz Krzywański

- Na pewno mają lepszy sezon niż ubiegły. Zrobimy wszystko, żeby wygrać w sobotę, ale zapowiada się ciężki pojedynek. Zresztą nie ma łatwych spotkań i trzeba wydzierać te zwycięstwa - mówi przed meczem z bydgoszczanami Dawid Konarski, atakujący Resovii.

Wicemistrzowie Polski z Rzeszowa podtrzymali zwycięską passę, pokonując w Kielcach ekipę Effectora i inkasując po raz kolejny trzy punkty. – Cieszą nas te trzy punkty i wygrana, bo od trzeciego seta ten mecz w Kielcach bardzo się wyrównał. Przeciwnik grał z nami punkt za punkt, wykorzystywał wszystkie swoje akcje, a my nie mieliśmy już takiej siły rażenia w zagrywce. Mimo że mieliśmy przewagę, było naprawdę ciężko i w sumie błędy kielczan w głównej mierze zadecydowały, że dość gładko wygraliśmy czwartego seta – mówi cytowany przez Przegląd Sportowy Dawid Konarski.

Rzeszowianie mają na swoim koncie już dziewięć kolejnych zwycięstw i podobnie jak Skra są niepokonanym zespołem w tegorocznej edycji PlusLigi. – Znamy siłę naszego zespołu i odkąd zaczęliśmy treningi, wiedzieliśmy, że będziemy wygrywać, a o te zwycięstwa cały czas walczymy. Wiemy, o co gramy, a najpierw chcemy zająć jak najwyższą pozycję przed fazą play-off. Każde zwycięstwo nakręca i buduje. Lepiej się trenuje i lepiej się gra, jeżeli się każdy mecz wygrywa – to wszystkich dodatkowo napędza. Cieszy taki dobry start i mam nadzieję, że się szybko nie zatrzymamy i będziemy grali tak skutecznie jeszcze bardzo długo – mówi atakujący rzeszowian. W sobotę Resovię czeka kolejny mecz z zespołem z Bydgoszczy. – Na pewno mają lepszy sezon niż ubiegły. Zrobimy wszystko, żeby wygrać w sobotę, ale zapowiada się ciężki pojedynek. Zresztą nie ma łatwych spotkań i trzeba grać z wszystkimi na 100 procentach koncentracji, woli walki i wydzierać te zwycięstwa – dodaje Konarski.

Więcej w Przeglądzie Sportowymźródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved