Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Tomasz Zając trenerem Wisłoka Strzyżów

Tomasz Zając trenerem Wisłoka Strzyżów

fot. archiwum

Zaledwie dwa miesiące na stanowisku trenera Wisłoka Strzyżów spędził Tomasz Kamuda. Po sześciu porażkach z rzędu swojego zespołu musiał odejść ze stanowiska, a jego rolę przejmie Tomasz Zając, prezes Wisłoka.

Tomasz Kamuda jako zawodnik reprezentował m.in barwy Resovii Rzeszów w latach 2004-2007. Później pracował z żeńskimi drużynami, był asystentem w zespole Stali Mielec, a także pierwszym trenerem Developresu Rzeszów. W bieżącym sezonie prowadził II-ligową drużynę Wisłoka Strzyżów. Pasmo 6. porażek, brak punktów i ostatnie miejsce w tabeli przelało jednak szalę goryczy. Sytuację opisuje w portalu nowiny24.pl Tomasz Zając, prezes i dotychczasowy asystent Kamudy. – Po czterech meczach zostało postawione ultimatum. W spotkaniach z Błękitnymi i Hutnikiem drużyna miała wywalczyć przynajmniej cztery punkty. Niestety, nie udało się ugrać nawet oczka – tłumaczy powody zwolnienia szkoleniowca Wisłoka.

To właśnie prezes klubu poprowadzi drużynę w dalszej części sezonu. – Grałem kilka lat w Strzyżowie i nie boję się podjąć wyzwania. Czuję, że zespół dobrze mnie przyjmie. Umiem dogadać się z chłopakami, więc ze wspólną pracą nie będzie problemów – wyjaśnia Zając. Pierwszy sprawdzian przed nowym trenerem Wisłoka już w sobotę, wtedy bowiem jego podopieczni zmierzą się z Płomieniem Sosnowiec. – To dobry mecz na przełamanie. Porozmawiam jeszcze z Piotrkiem Podporą (trener Cellfastu Sanok, zespołu, który w ostatniej kolejce pokonał Płomień – przyp. red.) na temat atutów naszego najbliższego rywala – dodał nowy trener strzyżowian.

źródło: inf. własna, nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved