Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ivan Borovnjak: Podoba mi się granie w Polsce

Ivan Borovnjak: Podoba mi się granie w Polsce

fot. archiwum

- Drużyna z Gdańska wygląda na naprawdę mocną, ale ja wierzę w zalety, które ma mój zespół. Wiem, że jesteśmy w stanie zagrać na takim poziomie jak ona - mówi przed starciem z Treflem przyjmujący Cuprum Lubin, Ivan Borovnjak.

Obecnie w PlusLidze gra dwóch beniaminków – MKS Banimex Będzin oraz MKS Cuprum Lubin. Zdecydowanie lepiej radzą sobie podopieczni trenera Cretu, którzy sprawili już jedną niespodziankę, ogrywając ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle, a dziesięciopunktowy dorobek pozwala im plasować się na ósmej pozycji, choć miedziowi uważają, że stać ich na osiąganie jeszcze lepszych wyników. – Nasza drużyna jest nowa, niedawno zbudowana. Moim zdaniem nadal nie osiągnęliśmy 100% naszych możliwości. Wiele rzeczy jesteśmy jeszcze w stanie poprawić – musimy pracować zarówno nad podniesieniem jakości pewnych elementów naszej gry, jak i dbać o to, żeby w zespole panowała odpowiednia „chemia” – powiedział Ivan Borovnjak.

Dobra gra przyda się już dziś, bowiem wieczorem lubinianie zmierzą się na wyjeździe z Lotosem Treflem Gdańsk. – Wiem, że LOTOS wygrał do tej pory wszystkie mecze. Chłopaki grają bardzo skutecznie, a trener Anastasi zorganizował ich grę w bardzo dobry sposób – skomentował Borovnjak. – Drużyna z Gdańska wygląda na naprawdę mocną, ale ja wierzę w zalety, które ma mój zespół. Wiem, że jesteśmy w stanie zagrać na takim poziomie jak ona – dodał przyjmujący Cuprum.

Serb już z wielu siatkarskich pieców jadł chleb, ale nie ukrywa, że cieszy się, iż trafił do PlusLigi. – Podoba mi się granie w Polsce – zaznaczył Borovnjak. – W drużynie ciąży na mnie dość duża odpowiedzialność, ale lubię grać z taką presją. Według mnie bowiem oznacza to, że zarówno trener, jak i koledzy z drużyny wierzą we mnie i w to, że sobie poradzę – zakończył.źródło: inf. własna, ks.cuprum.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved