Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Caroline Jarmoc: Stanowiłyśmy jedność na boisku

Caroline Jarmoc: Stanowiłyśmy jedność na boisku

fot. Bogusław Krośkiewicz

- Od początku spotkania w Rzeszowie byłyśmy zdeterminowane, żeby powalczyć o zwycięstwo. Stanowiłyśmy jedność na boisku i w żadnym momencie nie straciłyśmy wiary w to, że możemy wygrać - mówi środkowa PGNiG Nafty Piła, Caroline Jarmoc.

Bardzo długo na pierwsze zwycięstwo w lidze musiały czekać siatkarki PGNiG Nafty Piła. Passę porażek przerwały dopiero w Rzeszowie, gdzie wykazały wyższość nad Developresem. – Kluczem do zwycięstwa była nasza zespołowa gra. Każda z nas dała z siebie sto procent i nareszcie wygrałyśmy – powiedziała Caroline Jarmoc. – Jesteśmy ambitne i od początku spotkania w Rzeszowie byłyśmy zdeterminowane, żeby powalczyć o zwycięstwo. Stanowiłyśmy jedność na boisku i w żadnym momencie nie straciłyśmy wiary w to, że możemy wygrać – dodała środkowa pilskiego zespołu.

Kanadyjka wcześniej grała w Stanach Zjednoczonych. Po raz pierwszy z profesjonalną ligą zetknęła się dopiero w tym sezonie, kiedy trafiła do Orlen Ligi. Zawodniczka zadowolona jest z faktu, że zasiliła szeregi Nafty. – W polskich rozgrywkach podoba mi się wszystko. Przede wszystkim jest świetna atmosfera. Cieszę się też z tego, że w Pile trafiłam na fajne koleżanki i bardzo dobrze nam się razem pracuje – podkreśliła na łamach Przeglądu Sportowego Jarmoc, choć jednocześnie zastrzegła, że nie wie, czy na dłużej zwiąże się z Orlen Ligą. – Na razie niczego sobie nie zakładam. Mam podpisaną umowę na jeden sezon i zobaczymy, co się później wydarzy. Nie chcę za bardzo wybiegać w przyszłość, żeby potem odczuwać rozczarowanie, że coś nie potoczyło się tak, jak sobie to zakładałam – zakończyła.

źródło: inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved