Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Srećko Lisinac: Cała drużyna jest ważna

Srećko Lisinac: Cała drużyna jest ważna

fot. Izabela Kornas

- Przyszedłem tutaj, aby stać się ważną częścią tego zespołu. Trenerzy i zawodnicy obdarzyli mnie zaufaniem i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy - mówi serbski środkowy Srećko Lisinac, który doskonale wkomponował się w zespół PGE Skry.

Gratulacje za mecz z Effectorem. Zagrałeś bardzo dobre spotkanie.

Srećko Lisinac:To prawda. Miałem w tym meczu bardzo dobre statystyki i rozegrałem dobry mecz, ale bez pomocy reszty zespołu jeden zawodnik nie jest w stanie nic zrobić na boisku. Cała drużyna jest ważna, aby jakiś zawodnik mógł zagrać najlepsze zawody.Wracając to tych statystyk. Zdobyłeś aż 18 punktów, czyli tyle samo co Mariusz Wlazły. Imponujący wynik.

Tak, ale to nie jest najważniejsze, kto zdobędzie najwięcej punktów. Dla mnie ważne jest to, aby grać dobrze i z każdym meczem prezentować się jeszcze lepiej. Najważniejsze jest dobro drużyny i to, że kontynuujemy zwycięską passę.

Stajesz się coraz ważniejszym elementem w układance Miguela Falaski.

Przyszedłem tutaj, aby stać się ważną częścią tego zespołu. Trenerzy i zawodnicy obdarzyli mnie zaufaniem i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy.

Przyjemnie patrzy się na twoją współpracę z Nicolasem Uriarte. Jest bardzo owocna.

Dziękuję. Bardzo szybko złapaliśmy wspólny język na boisku i praktycznie od pierwszego dnia wspólnych treningów wiedzieliśmy, jak chcemy ze sobą grać. On doskonale wie, czego potrzebuję i bardzo dobrze nam się współpracuje.

Przed wami mecz w Bydgoszczy. To nie będzie łatwy pojedynek, bo Transfer spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze.

Mam podobne zdanie. Mają bardzo dobrego trenera i zawodników. Wystarczy popatrzeć na ich miejsce w tabeli, aby przekonać się, że są silni. Jestem jednak pewien, że będziemy dobrze przygotowani do tego spotkania i zwycięska seria w lidze będzie trwać dalej.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved