Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Nadziałek: Najważniejsze dla nas są trzy punkty

Katarzyna Nadziałek: Najważniejsze dla nas są trzy punkty

fot. Bogusław Krośkiewicz

- Na pewno nas to bardzo podbuduje, bo te wszystkie porażki trochę osłabiły nasze morale. Zwycięstwo za trzy punkty na trudnym terenie w Rzeszowie jest dla nas dobrym zastrzykiem mentalnym - mówi rozgrywająca pilskiej Nafty, Katarzyna Nadziałek.

Nafta Piła pokonała w Rzeszowie zespół Developresu Rzeszów w trzech setach. Zwycięstwo to miało dodatkowy smak dla rozgrywającej pilanek, Katarzyny Nadziałek, która w zeszłym sezonie walczyła o awans do Orlen Ligi w barwach Karpat Krosno i… przegrała w barażach z Developresem. – Bardzo się cieszę z tego powodu, ponieważ odegrałam się tutaj za przegrane baraże z ubiegłego sezonu. Nie udało się wówczas z Karpatami Krosno, to teraz z Piłą byłam górą. Przyjechałyśmy w osłabionym składzie, a to zwycięstwo dedykujemy naszej libero Oldze Pauliukouskajej, która leczy się z poważnej kontuzji kolana. Myślałyśmy, że będzie to trudny mecz, ale aż taki do końca nie był. Najważniejsze dla nas są trzy punkty – mówiła po meczu Katarzyna Nadziałek. – Nic mnie nie zaskoczyło w ich grze, taktyce itd. Doszły 3-4 dziewczyny i widać, że fajnie sobie radzą w lidze. Z niewielkimi zmianami w składzie jest lepiej się zgrać niż u nas, gdzie pojawiło się 10 nowych zawodniczek. Ciężko jest scementować zespół w 2-3 miesiące. To duży wyczyn. My cały czas się zgrywamy i jestem przekonana, że nasza gra będzie wyglądała coraz lepiej – stwierdziła siatkarka Nafty.

Dla pilanek była to dopiero pierwsza wygrana w tym sezonie. – Być może rywalki nas trochę zlekceważyły, bo byłyśmy niżej w tabeli. Były one stawiane za faworyta i podejrzewam, że to mogło ich zwieść, bo myślałam, że podniosą trochę wyżej poprzeczkę, zwłaszcza w tym trzecim secie, w którym nie pokazały nic. To tak jakby po tych dwóch pierwszych wyrównanych partiach z nich wszystko zeszło. Fajnie, że wreszcie wygrałyśmy, a teraz przed nami mecz z KSZO – stwierdziła cytowana przez Przegląd Sportowy rozgrywająca Nafty. – Na pewno nas to bardzo podbuduje, bo te wszystkie porażki trochę osłabiły nasze morale. Zwycięstwo za trzy punkty na trudnym terenie w Rzeszowie jest dla nas dobrym zastrzykiem mentalnym – dodała.

Więcej w Przeglądzie Sportowymźródło: inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved