Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Beniaminek z Zagłębia bez trenera, Albert Semeniuk odchodzi

Beniaminek z Zagłębia bez trenera, Albert Semeniuk odchodzi

fot. archiwum

Do zmian na ławce trenerskiej doszło w zespole Aluronu Warty Zawiercie. Zarząd beniaminka I ligi mężczyzn na oficjalnej stronie klubu poinformował, że zakończył współpracę z dotychczasowym trenerem siatkarzy z Zagłębia, Albertem Semeniukiem.

Tylko przez siedem kolejek było dane prowadzić Albertowi Semeniukowi Aluron Wartę Zawiercie na zapleczu ekstraklasy. Dla Semeniuka, który mocno przyczynił się do awansu Zagłębian na zaplecze PlusLigi, sobotni pojedynek z Kęczaninem Kęty był ostatnim w tym sezonie. W grodzie z Doliny Soły beniaminek przegrał 1:3 i zajmuje obecnie 10. miejsce z dorobkiem sześciu punktów. Włodarze klubu dość nieoczekiwanie wydali oświadczenie, w którym poinformowali o decyzjach personalnych.

Z dniem 10 listopada zwolniło się stanowisko pierwszego trenera Aluronu Warty Zawiercie piastowane dotychczas przez trenera Alberta Semeniuka. Zarząd Klubu składa ogromne podziękowania trenerowi Semeniukowi za dotychczasową pracę na rzecz klubu. Życzymy powodzenia i sukcesów w pracy szkoleniowej. W najbliższych dniach Zarząd Klubu prowadził będzie rozmowy z potencjalnymi kandydatami na pierwszego trenera Aluronu Warty.

Przypomnijmy, że Albert Semeniuk związany jest z zagłębiowską siatkówką. Zarówno jako zawodnik, a później jako trener. Semeniuk zanim objął posadę szkoleniowca Warty, przez cztery sezony pracował w Będzinie.źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved