Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Anna Werblińska: Chciałybyśmy wyjść z grupy

Anna Werblińska: Chciałybyśmy wyjść z grupy

fot. chemik-police.info

W sobotę Chemik Police pokonał drużynę z Muszyny, a już w środę zainauguruje rozgrywki Ligi Mistrzyń meczem z Rabitą Baku. - Będziemy chciały się na pewno pokazać się z bardzo dobrej strony przed naszą publicznością - mówi Anna Werblińska.

Pokonałyście zespół z Muszyny i teraz to wy jesteście liderem. Trzeba jednak przyznać, że rywalki łatwo się nie poddały.

Anna Werblińska: My się przede wszystkim cieszymy, że pokonałyśmy lidera i teraz my nim jesteśmy. Mam nadzieję, że już do końca nie oddamy tej „żółtej koszulki”, jak to się mówi. Myślę, że dwa pierwsze sety tak naprawdę były pod nasze dyktando. W trzecim niestety popełniłyśmy trochę błędów, zabrakło dokładności, ale w końcówce konsekwentnie zagrałyśmy to, co miałyśmy założone i możemy się cieszyć z wygranej.

W ważnych momentach górę wzięło wasze doświadczenie?– Nas charakteryzuje to, że nigdy się nie poddajemy, staramy się odrabiać straty i grać najlepszą siatkówkę, jaką potrafimy. To się w sobotę udało i trzy punkty zostają w Policach.

Po raz kolejny pokazałyście także, że macie naprawdę wyrównany skład. W sobotę zeszła Małgorzata Glinka-Mogentale, Ana Bjelica, ale to nie wpłynęło na grę.

– To na pewno napawa nas optymizmem i cieszy, bo jest naprawdę dużo spotkań i nie da się ukryć, że będziemy potrzebowały zmienniczek. To jest fajne, że mamy czternaście równorzędnych zawodniczek i że jakość naszej gry nie spada, jeżeli trener dokona zmian.

To, co pokazałyście w meczu z Muszynianką, wystarczy w środę na Rabitę Baku?

– To jest zupełnie inny rywal, na pewno inaczej się wtedy gra. Jak jest groźniejszy przeciwnik, to człowiek gdzieś tam jeszcze bardziej się koncentruje, jeszcze bardziej spina, chce się zaprezentować jak najlepiej. Jest jeszcze trochę czasu, będziemy szlifowały formę i będziemy chciały się na pewno pokazać się z bardzo dobrej strony przed naszą publicznością.

Czego oczekujecie po występach w tegorocznej Lidze Mistrzyń?

– Przede wszystkim bardzo chcemy wyjść z grupy, mamy bardzo ciężką grupę. Myślę jednak, że swoją charyzmą, determinacją i uśmiechem możemy sprawić niespodziankę.

W środę hala na pewno będzie pękała w szwach…

Zapraszamy wszystkich serdecznie i na pewno będziemy wdzięczne wszystkim, jeżeli hala wypełni się do ostatniego miejsca. Miło będzie usłyszeć ten doping. Wierzę, że ta publiczność będzie naszym siódmym zawodnikiem.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved