Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Marcin Wojtowicz: Czeka mnie ciężka rozmowa z dziewczynami

Marcin Wojtowicz: Czeka mnie ciężka rozmowa z dziewczynami

fot. Wiesław Kozieł / plusliga.pl

- Musimy się wziąć w garść, bo jesteśmy jeszcze w trakcie wyścigu i nie będziemy sabotowali swojej pracy. Na razie wygraliśmy tylko jeden mecz, a z Piłą przegraliśmy bardzo ważne spotkanie dla układu tabeli - przyznał trener Developresu, Marcin Wojtowicz.

Nie było żadnej pozytywnej rzeczy w naszej grze. Na boisku była jedna drużyna, która przyjechała po trzy punkty, chciała wygrać i to osiągnęła. My nie chcieliśmy, co było widać na boisku. Nie chciałbym tutaj wylewać żali publicznie, bo najpierw muszę porozmawiać z zawodniczkami, ale 33 punkty oddane po błędach własnych na konto przeciwnika to jest więcej niż jeden set. Do tego 6:14 w bloku. Nasze bardzo dobre przyjęcie nie przekładało się na grę, którą trenowaliśmy przez cały tydzień. Mam nadzieję, że taki zimny prysznic podziała mobilizująco, bo jedno zwycięstwo na sześć meczów nikomu chwały nie przyniosło – mówił po przegranym pojedynku z Naftą Piła trener Developresu Rzeszów, Marcin Wojtowicz.

Rzeszowianki po sześciu kolejkach mają na swoim koncie jedną wygraną i cztery punkty. Z tym dorobkiem plasują się na 10. miejscu w tabeli Orlen Ligi. – W poniedziałek czeka mnie z dziewczynami bardzo ciężka rozmowa. Nie chcę publicznie wylewać żali na nikogo. Najpierw chciałbym porozmawiać z dziewczynami, bo nie jesteśmy w tym momencie zespołem, który grając tak jak na początku sezonu powinien być z jedną wygraną. Gdyby w tym meczu odrzucić te nasze błędy, to mecz byłby na styku i mogło być różnie, ale jak się samemu nogę podkłada, to się nigdy nie zwycięży – twierdzi trener beniaminka, cytowany przez Przegląd Sportowy.

Musimy się wziąć w garść, bo jesteśmy jeszcze w trakcie wyścigu i nie będziemy sabotowali swojej pracy. Na razie wygraliśmy tylko jeden mecz, a z Piłą przegraliśmy bardzo ważne spotkanie dla układu tabeli. Nie wykorzystaliśmy sytuacji, żeby odskoczyć od dolnych rejonów i niestety przez chwilę będziemy się tam grzebać. Nawet gdy mamy teoretycznie łatwiejszych przeciwników, to jak pokazał ten mecz, zapisywanie trzech punktów na naszym koncie jest bardzo dużą loterią. My nie możemy wychodzić na boisko sparaliżowani tym, że możemy wygrać z kimś, kto jest w naszym zasięgu – dodał Marcin Wojtowicz.Więcej w Przeglądzie Sportowym

źródło: inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved