Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dominika Nowakowska: Nikt przed nami się nie położy

Dominika Nowakowska: Nikt przed nami się nie położy

fot. archiwum

Spotkanie 6. kolejki Orlen Ligi było wyjątkowo pechowe dla beniaminka z Rzeszowa. - Mam nadzieję, że ta porażka nas bardziej zmotywuje. To taki zimny prysznic i w kolejnych spotkaniach będziemy grać zdecydowanie lepiej - mówiła środkowa Developresu.

Miało być łatwe zwycięstwo z Piłą, a wyszła porażka, i to w kiepskim stylu?

Dominika Nowakowska: Nawet nie wiem, jak skomentować ten mecz. Brak słów. Fajnie dziewczyny grały w przyjęciu, a w ataku nam kompletnie nic nie wychodziło. Albo wszystko leciało w aut, albo byłyśmy blokowane. Nie mogłyśmy znaleźć recepty.

Nie wyszłyście zdekoncentrowane na to spotkanie? Rywal w waszym zasięgu, więc o zwycięstwo miało być łatwiej.Nie, tak na pewno nie było. Nie zlekceważyłyśmy zespołu z Piły. To nie był jakiś nadzwyczajny mecz w wykonaniu rywalek. To my po prostu popełniłyśmy zbyt dużo błędów. Oddałyśmy za dużo punktów i to jest przyczyną porażki.

Szkoda tego meczu, szkoda straconych punktów, bo właśnie z takimi zespołami jak Piła musicie ich szukać.

Dokładnie. Wiadomo, że nikt przed nami się nie położy. To był mecz, który powinnyśmy wygrać. Tym bardziej że układ tabeli był dla nas korzystny i punkty byłby nam bardzo potrzebne. Niestety, nie wyszło.

Trudno o optymizm przed kolejnym meczem z Dąbrową Górniczą.

– Mam nadzieję, że ta porażka nas bardziej zmotywuje. To taki zimny prysznic i w kolejnych spotkaniach będziemy grać zdecydowanie lepiej.

*rozmawiał Tomasz Błażejowski
*więcej na sport.pl

 

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved