Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dominika Sobolska: Chciałabym wygrać każdy mecz

Dominika Sobolska: Chciałabym wygrać każdy mecz

fot. Jan Galanty

Przed dąbrowską ekipą spotkanie z Treflem Sopot, wcześniej MKS musiał uznać wyższość wrocławianek. - Nie był to dobry mecz w naszym wykonaniu, popełniłyśmy za dużo własnych błędów - mówi o ostatniej porażce z Impelem Dominika Sobolska.

Środkowa MKS-u to jedna z nowych zawodniczek w składzie dąbrowskiej drużyny. Według niej zespół pozytywnie przeszedł proces poznawania siebie nawzajem. – Dużo było zmian w składzie przed tym sezonem. Wiadomo, że musiałyśmy się poznać – na treningu, ale także w sytuacjach meczowych. Moim zdaniem jesteśmy już dość zgrane, jednak z każdym rozegranym meczem będziemy się czuć jeszcze lepiej – oceniła Sobolska.

Po ciężkim meczu z Impelem dąbrowska drużyna potrzebowała trochę odpoczynku. – Dostałyśmy dwa dni wolnego, więc miałyśmy chwilę na odpoczynek i regenerację. Jednak od poniedziałku mocno trenujemy i przygotowujemy się do kolejnych spotkań – zdradziła środkowa. Dominika Sobolska opowiedziała też, jaki jest plan MKS-u na spotkanie z PGE Atomem Trefl Sopot. – Oczywiście mamy założenia taktyczne związane właśnie z tym przeciwnikiem, ale to nasz sztab się tym przede wszystkim zajmuje. Uważam, że musimy się skupić na własnej grze i grać swoją siatkówkę. Na treningach nasza gra naprawdę fajnie wygląda, ale na razie nie zawsze ma to przełożenie podczas meczu – powiedziała.

Przed dąbrowiankami tydzień, w którym muszą rozegrać aż trzy spotkania. – To prawda, czeka nas daleki wyjazd do Sopotu, później praktycznie od razu lecimy do Rumunii i w sobotę, na całe szczęście w domu, zmierzymy się z Developresem Rzeszów. Nie będzie dużo czasu na odpoczynek. Zespół z Sopotu jest wymagającym przeciwnikiem. W Rumunii nie bardzo wiemy czego się spodziewać, a Developres SkyRes Rzeszów już nie raz pokazał, że jest zespołem walecznym i łatwo punktów nie oddaje. Co nie zmienia faktu, że nie lubię przegrywać i chciałabym wygrać każdy mecz – zakończyła zawodniczka.źródło: mks.dabrowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-11-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved